Barut, Atalay lehine çekildi

Bolu tarihindeki en önemli meslek kuruluşu seçimlerinden birisi olması beklenen Bolu Barosu seçimlerinde başkan adaylarından Sinan Barut, Ferit Atalay lehine çekildiğini açıkladı. Böylece 6 olan aday sayısı 5...

Barut, Atalay lehine çekildi

Bolu tarihindeki en önemli meslek kuruluşu seçimlerinden birisi olması beklenen Bolu Barosu seçimlerinde başkan adaylarından Sinan Barut, Ferit Atalay lehine çekildiğini açıkladı. Böylece 6 olan aday sayısı 5 ‘e düşmüş oldu.

 

13-14 Ekim tarihlerinde yapılacak Baro seçimleri öncesinde avukat Sinan Barut, Ferit Atalay lehine çekildiğini açıkladı. Seçimlerin Bülent Arslan, Erol Altıntaş, Volkan Özcan, Coşkun Selen ve Ferit Atalay arasında geçmesi bekleniyor. Yaklaşık 170 kişinin oy kullanacağı seçimler öncesinde aday sayısının bir hayli fazla olması kongreyi daha da çekişmeli bir hale getirdi. Mevcut baro başkanı Gazanfer Günler’in aday olmayacağını açıklamasının sonrasında Bolu Baro başkanlığı için ter dökecek adaylar birer birer meslektaşlarını ziyaretlere başlamışlardı. Seçimlerin son güne kadar yapılan ittifaklarla iki aday arasında geçmesi bekleniyordu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124