Başaran’ı, Bahçeli çağırdı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 81 İl Başkanını Ankara’nın Kızılcahamam İlçesinde düzenleyeceği genişletilmiş il başkanları toplantısına çağırdı. Toplantıya MHP lideri Devlet Bahçeli başkanlık edecek.

Başaran’ı, Bahçeli çağırdı

HABER:C.Kutay Aykan

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla MHP il başkanlarının perşembe günü toplanacağını açıkladı. Yalçın, "Tüm il başkanlarımız Genel Başkanımız tarafından 17 Ocak Perşembe günü saat 11.00'de Kızılcahamam Patalya Otel'e çağrılmıştır. İl başkanları toplantımız belirtilen tarih ve saatte yapılacaktır" açıklamasını yaptı.

81 il başkanının katılacağı toplantıya ilişkin görüşlerini aldığımız MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran, “Kızılcahamam’da genel başkanımızın katılımıyla gerçekleşecek il başkanları toplantısında 31 Mart seçimleri ile ilgili stratejiler ve talimatlar bize verilecek. Bizde seçimlerde elimizden gelenin en iyisini yapmak için tüm gayretimiz ile çalışacağız. Belediyeler halka hizmet makamlarıdır. Belediye Başkanları siyasetçi değil, halka hizmet adamlarıdır. Belediye Başkanı idarecilik vasfı ile halka hizmet götürmeyi başaracak yapıya sahip olmalıdır. MHP Bolu Belediye Başkan adayımız İbrahim Doğan olarak belirlendi ve seçim çalışmalarına başlandı. Öncelikle belirtmek isterim ki İbrahim Doğan, parti teşkilatlarımız ve üyelerimizin içinden çıkmış, hepimizin sevdiği, saydığı, arkasında gururla yürüyeceğimiz mükemmel bir adaydır. Adayımız açıklandığı günden bu yana her gün, Bolu halkından takdir ve tebrikler almaktayız. 31 Mart Yerel Seçimlerinde İbrahim Doğan'ı Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. Çalışmalarımız bu yönde devam ediyor” diye konuştu.

Bolu ve tüm ilçelerinde seçimi kazanma amacıyla yola çıktıklarını belirten Cihan Başaran, "İlçe Belediye Başkan adaylarımız MHP'nin Türkiye'deki yükselişine ve Belediye Başkanlığı vizyonuna uygun adaylardır. Önce Bolu'ya hizmet anlayışını tam olarak benimsemiş kıymetli kişilerdir. Bu seçimde ne kadar oy alırız, acaba kazanır mıyız endişelerimiz yoktur. Biz Bolu'ya top yekun talip olduk. İlçe Belediye Başkan adaylarımızla uyumlu çalışmalarımız devam etmektedir. Her ilçemizde Belediye Başkanlığını kazanmak için yola çıktık" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 00:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128