Başarı onun hep ideali

Bolu´nun önde gelen İş Adamlarından olan ve beyefendi kişiliği ile tanınan Aydoğan Tekin, ticari hayattaki başarısını bundan böyle yeni seçildiği BTSO Meclis üyeliğinde de sürdürmenin şimdiden heyecanını yaşamaya başladı.

Başarı onun hep ideali

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliğine seçilen Köroğlu Beton A.Ş. sahibi ve İnşaat Mühendisi Aydoğan Tekin, seçime katılım sağlayan herkese teşekkürlerini sunarak seçimlerde rakibi olan meslektaşı Nadir Gürkan Yetkin’i de onurlandırmayı ihmal etmedi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen, İnşaat Mühendisleri Nadir Gürkan Yetkin ve Aydoğan Tekin’in yarıştığı,  Bolu Ticaret ve Sanayi Odası 9. Meslek Grubu Meslek Komitesi ve Meclis Üyesi seçimlerinde, 452 üyenin bulunduğu gurupta 169 oy alarak Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeliğine seçilen Aydoğan Tekin açıklamalarda bulundu.

RAKİBİNE TEŞEKKÜRÜRÜ UNUTMADI

Seçimlerde rakibi  olan Nadir Gürkan Yetkin’in, seçim sürecinde göstermiş olduğu centilmence tutum karşısında kendisi de centilmence bir davranış göstererek rakibine teşekkür eden Aydoğan Tekin, “Amacımız Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda yer almaktı. Bu konuda uyumlu bir şekilde Ticaret Odası’nda şuan ki yönetimimizle istişareli bir şekilde çalışacağız. Ekip arkadaşlarımla düzenli bir çalışma sonucunda, dostlarımız sayesinde seçildik. Katılım sağlayan dostlarımızın tümüne teşekkür ediyorum. Aynı zamanda karşımızdaki rakibimiz de arkadaşımızdı. Kendisine seçimlerde göstermiş olduğu centilmence davranışlardan dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

 MECLİS SALI GÜNÜ TOPLANIYOR

Üyelerle gerekli görüşmelerin yapıldığını ve ilk meclisin Salı günü toplanacağını belirten Tekin, “Ekip arkadaşlarımızla beraber yapmayı düşündüğümüz çalışmaları değerlendireceğiz ve ona göre yaptığımız çalışmalarda da basınımızı bilgilendireceğiz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2016, 18:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128