Başbakan Bayramı Bolu’da geçirdi

Başbakan Binali Yıldırım ailesi ile birlikte bayram tatilini Bolu’da geçirdi. Yıldırım ve ailesi Bayram tatilini Abant Palace Oteli’nin arkasında bulunan Kartal Yuvası’nda kalırken, bölgede üst düzey güvenlik önlemi alındı.

Başbakan Bayramı Bolu’da geçirdi
Haber: Kasım ŞAHİN

Başbakan Binali Yıldırım, Cuma namazını Örencik Köyü yaylasında bulunan camide vatandaşlarla birlikte kıldı. Başbakanı karşılarında gören köylüler büyük şaşkınlık yaşadılar. Herkesten gizlenen tatilini tamamlayan Başbakan Yıldırım, açılış için Sakarya’ya doğru giderken, Bolu Dağı Tüneli’nin girişinde bulunan tünel kontrol şefliğinde Bolu Valisi Aydın Baruş, , AK Parti Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun ve Fehmi Küpçü, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay’la bayramlaştı. Yıldırım, daha sonra Vali Baruş ve Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile bir süre görüştü.

BAŞKAN’DAN BAŞBAKAN’A TEŞEKKÜR

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başbakan Binali Yıldırım’ın bayram tatili için Bolu’yu seçmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek; “Başbakanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Binali Yıldırım, bayram tatili için Abant'ı tercih ederek Tabiatın Kalbi Bolu'muza verdiği değeri bir kez daha ortaya koymuştur. Doğasıyla, manevi iklimiyle ve misafirperver halkıyla her zaman huzurun değişmez adresi olan şehrimiz inşallah dün ve bugün olduğu gibi gelecekte de başta Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve hükümetimizin sayesinde daha da iyi yerlere gelecektir. Bolu halkı adına kendilerine teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler Başbakanım” diye açıklamada bulundu

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128