Başbakan DAVUTOĞLU Bolu Adaylarını Türkiye'ye tanıttı

AK PARTİ Bolu Milletvekili Adayları, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılımıyla Ankara Arena'da düzenlenen programda kamuoyuna tanıtıldı.

 Başbakan DAVUTOĞLU Bolu Adaylarını Türkiye'ye tanıttı

AK Parti, bugün (Çarşamba) Ankara'da düzenlenen tören ile 25. Dönem Milletvekili Adaylarını tanıttı. Ankara Arena'da yapılan aday tanıtım töreninde Bolu İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ile Milletvekili Adayları Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü ve Mehmet Emin Güz'de diğer adaylar gibi sahneye çıkartılıp Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından kamuoyuna tanıtıldı.

Platformda Bolu heyeti ile kısa süre sohbet eden Davutoğlu, Bolu'dan rekor beklediğini ve teşkilatlara güvendiğini  bir kez daha ifade etti.İl Başkanı Yüksel Coşkunyürek ve adaylar ise, 7 Haziran'a kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacaklarını ifade ederek 2011'de kaybedilen bir milletvekilini geri alacaklarının sözünü verdiler.

BOLU TEŞKİLATLARI YALNIZ BIRAKMADI

Sabahın saatlerinde on dört otobüs ve çok sayıda özel araçla Başkent'e giden Bolu teşkilatı da görücüye çıkan 3 adayı yalnız bırakmadı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Kadın Kolları İl Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel kendilerine ayrılan bölümde programı takip ederken; diğer belediye başkanları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili Arena Spor Salonu tribünlerindeki yerini alarak milletvekili adayları Ercoşkun, Küpçü ve Güz'e destek verdi, Başbakan Davutoğlu'na sevgi gösterilerinde bulundu.

Öte yandan, üç adayın hafta sonu Bolu'da yapılması planlanan program ile Bolu halkının ve il ilçe teşkilatların karşısına çıkması bekleniyor.HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2015, 19:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128