Başkan Adaylarından ilk açıklamalar

AK Parti Genel Merkezi tarafından ilimiz Gerede ve Göynük için Belediye Başkan Adaylıkları açıklanan Mustafa Allar ve Kemal Kazan sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundular.

Başkan Adaylarından ilk açıklamalar
  Haber: Kasım Şahin

Geçtiğimiz gün AK Parti Genel Merkezi tarafından 31 Mart seçimleri için Belediye Başkan Adaylıkları açıklanan Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar ve Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunarak bugüne kadar elde ettikleri başarıları daha da yukarıya taşıyacaklarını belirttiler.

“BAŞARIYI DAHA DA YUKARILARA TAŞIYACAĞIMIZA İNANCIM TAM”

Göynük Belediye Başkan Adayı Kemal Kazan, sosyal medya paylaşımında Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiri ile, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde, 3. kez Ak Parti Göynük Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiğini belirterek şu ifadelere yer verdi: ”10 yıldır büyük bir gururla yürütmekte olduğum Göynük Belediye Başkanlığı görevine geldiğimiz günden bu yana bizler, gece gündüz demeden güzel ilçemiz Göynük’ü, tarihi ve kültürel dokusunu bozmadan, daha yaşanılabilir bir kent yapabilmek için büyük bir gayret, planlama ve özveri ile çalıştık. İnşallah bundan sonra da siz kıymetli hemşerilerimizin desteği ile çalışmaya devam edeceğiz. Davamızın lideri, Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma yeniden layık gördüğü bu kutsal görevle 2014 Yerel Seçimlerinde elde ettiğimiz başarıyı daha da yukarılara taşıyacağımıza inancım tam.

Bu vesile ile gerek başkanlığım süresinde gerekse aday adaylığı sürecinde desteklerini esirgemeyen ve bunu yakinen hissettiren, Ak Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn. Vedat Demiröz, Ak Parti Bolu Milletvekillerimiz Sn. Fehmi Küpçü ve Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkan Adayımız Sn. Fatih Metin, Ak Parti Bolu İl Başkanımız Sn. Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanımız Sn. Alaaddin Yılmaz, Ak Parti Göynük İlçe Başkanımız Sn. Mehmet Demiröz, İl Genel Meclis Üyelerimiz Sn. Mümtaz Altınbaş ve Sn.Mustafa Bayraktar ile Ak Parti İl ve İlçe teşkilatımızın tüm kademelerine en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım.

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde siz kıymetli hemşerilerimin rızasını tekrar alarak ‘Halka Hizmet Hakka Hizmet’ bilinci ve tevazu, samimiyet, gayret ile hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğimize gönülden inanıyorum. Ve özellikle, çıktığımız bu yolda desteklerini hiç esirgemeyen tüm hemşerilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.”

“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Gerede Belediye Başkan Adayı Mustafa Allar ise sosyal medyadan yaptığı açıklamasında yaklaşık 5 yıldır Gerede Belediye Başkanlığı görevini yürüttüğünü belirterek şunları söyledi: “Görev süremiz boyunca şehrimiz için her zaman aşkla, heyecanla ve gururla çalıştık. Ağır taşları yerinden oynattık, kronik ve çözülemez denilen problemleri çözdük. 31 Mart 2019 Yerel seçimleri için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin takdiri, Bolu Milletvekillerimiz Sayın Fehmi Küpçü Beyefendi, Arzu Aydın Hanımefendi, İl Başkanımız Sayın Nurettin Doğanay Beyefendi, İlçe Başkanımız Sayın İsmail Çetin Beyefendi’nin ve Parti Teşkilatımızın Tüm Kademelerinin destekleriyle yeniden aday gösterildim. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de Allah’ın izni ve hemşehrilerimizin desteği ile İlçemiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi’nin şahsıma layık gördüğü bu kutsal görevle bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz. Bundan önce olduğu gibi ‘havası sert, insanı mert’ Geredemize hizmet etmek için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Gerede olacağız, Türkiye olacağız. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda bizleri mahcup etmesin. Ekibimizle birlikte gece gündüz demeden çalışarak 2014 Yerel seçimlerinde elde ettiğimiz başarı çıtamızı daha üst seviyelere çıkaracağız. Bunu başarmak bizlerin elinde. Ben başarılı olacağımıza gönülden inanıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşerilerimden Allah razı olsun.”

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER