Başkan ara vermeden ziyaretlere devam ediyor

Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şube Başkanı Kader Tut Arduç, derneğin üyeleri ile beraber kurumları ziyaret etmeye devam ediyor.

 Başkan ara vermeden ziyaretlere devam ediyor

Haber: Erdal Tanrıverdi

Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şube Başkanı Kader Tut Arduç, derneğin engelli üyeleri ile beraber kurumları ve sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye devam ediyor. Derneğin başkanı Kader Tut Arduç ile beraber üyeler MHP Bolu İl Başkanlığı, AKP Merkez İlçe Başkanlığı, Bolu Ülkü Ocakları, Bolu İl Sağlık Müdürlüğü gibi kurumları ziyaret ederek hem toplumda farkındalık uyandırmaya çalışıyorlar.

MAKAMA OTURTTU

Bolu İl Sağlık Müdürlüğü ziyareti esnasında dernek ve sağlık müdürü Seraceddin Çom ile keyifli sohbet yaşanırken aynı zamanda samimi görüntüler ortaya çıktı. Çom, bu sohbet sonrasında derneğin işitme engelli bir üyesini makamına oturtarak sohbet etmeye devam etti.

KURSLAR BAŞLIYOR

Türkiye Sakatlar Derneği Bolu Şube Başkanı Kader Tut Arduç, bir açıklamada bulunarak yine farkındalık uyandırmak amaçlı önümüzde ki günlerde kurslar düzenleyeceklerini belirtti. Kader Tut Arduç  "Toplumda engelli bireylerimize karşı biraz daha empati kurabilmek için kurslar düzenleyeceğiz. İşaret dili gibi engelli bireylerimizle daha sağlıklı iletişim kurabilmemiz adına kurslar vereceğiz" dedi.


Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2017, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER