Başkan ATEŞ Brüksel yolcusu

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilecek organizasyon kapsamında TOBB Brüksel hizmet binası açılışı ve Brüksel kurum ziyaret programlarına katılacak.

Başkan ATEŞ Brüksel yolcusu

TSO Başkanı Türker Ateş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) organizasyonuyla 17-19 Şubat 2016 tarihlerinde düzenlenecek olan TOBB Brüksel hizmet binası açılış töreni ile çeşitli kurum ve kuruluş ziyaretlerine katılmak üzere Brüksel’e gidecek.

Türkiye’nin AB sürecine destek sağlamak, bu sürece iş dünyasını hazırlamak, genel anlamda toplumu bilgilendirmek amacıyla uzun süredir faaliyetler sürdürmekte olan TOBB’nin, başta AB kurumları olmak üzere üye ülke iş çevreleri ve hükümetlerine yönelik lobi faaliyetleri yürütme çalışmaları için oluşturulan TOBB Brüksel hizmet binası, 18 Şubat’ta Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımıyla gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak. TOBB nezdindeki oda ve borsa başkanları, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi üyeleri, AB iş çevreleri ve kurumların katılımıyla gerçekleştirilecek olan açılış töreninin yanı sıra, Brüksel programı kapsamında çeşitli AB kurumları da ziyaret edilerek bilgiler alınacak. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2016, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128