Başkan Ceylan yönetimi devraldı

Bolu Serbest Muhasebecisi Mali Müşavirler Odasının yeni Başkanı Yüksel Ceylan, odada düzenlenen basın toplantısı ile 17 yıldır odanın başkanlığını yapan ve aynı zamanda odanın onursal başkanı olan Necmi Tunca’dan yönetimi devraldı.

Başkan Ceylan yönetimi devraldı

Haber: Semih BAYKAL

Bolu Serbest Muhasebecisi Mali Müşavirler Odasının 29Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirdiği olağan kongre ile odanın yeni başkanı Yüksel Ceylan devir teslim töreninde şunları söyledi; “ 29 Mayıs 2016 tarihinde yapılan Bolu Serbest Muhasebecisi Mali Müşavirler Odasının seçimlerinde yönetim kuruluna seçilen bizler görev bölümü yapmak ve görevi teslim almak üzere toplanmış bulunuyoruz. 17 yıl boyunca odamıza her türlü fedakârlıklarla görev yapan oda başkanımız ve onursal başkanımız Necmi Tunca’ya teşekkür ediyoruz. Kendisine bundan sonra ki yaşamında başarılar diliyoruz. Elbette ki Necmi Bey bundan sonrada bizim onursal başkanımız olarak bizim yanımızda olacaktır ve bizlere destek verecektir. Kendisine çok teşekkür ediyorum” diye söyledi.

“BENİ EN ÇOK MEMNUN EDEN, BİR HİZMET BİNASINA KAVUŞMUŞ OLMAMIZDIR”

Yeni Başkandan sonra konuşma yapan odanın 17 yıllık Başkanı ve onursal başkanı Necmi Tunca şunları ifade etti; “ Öncelikle Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlı olmasını diliyorum. Diğer taraftan ülkemizde yaşanan terörü kınıyorum. İnşallah bu terörün bir an önce sona ermesini diliyorum. Vatanı uğruna şehit olan tüm herkese Allah’tan rahmet diliyorum. Evet sevgili Yüksel Ceylan’ında belirttiği gibi ben 17 yıldır oda başkanı olarak görev yapıyorum. Bugüne kadar beraber çalıştığım bir sürü meslektaşım var. Bu görevi yürütürken hep onların desteği ile birlikte çalıştık. Bugüne kadar yaptıklarımız var, Bugüne kadar yapmak isteyip de yapmadıklarımız var. Ama beni en çok memnun eden, bir hizmet binasına kavuşmuş olmamızdır. Tabi ki kurumlarda tek kişinin başarısı diye bir şey yok. Hep ekip arkadaşlarımızla beraber bunu başardık. Bu nedenle ben bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Yine Yüksel Beyin dediği gibi 10 gün kadar önce bir seçim geçirdik ve iki grup arkadaşımız demokratik bir şekilde yarıştılar ve yeni bir yönetim oluştu. Ben inanıyorum ki bu yönetim kuruluda bundan sonra mesleğimiz, ülkemiz, meslektaşlarımız için çok yararlı hizmetler yapacaklardır. Tüm herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2016, 15:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128