Başkan Doç.Dr. Demircioğlu güven tazeledi

Türk Tabipler Birliği Bolu-Düzce Tabip Odası olağan kongresi yapıldı. İzzet Baysal Abant Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleşen ve demokratik bir ortamda yapılan kongrede hekimler eski başkan Doçent Doktor Fatih Demircioğlu ve ekibine yeniden görev verdiler.

Başkan Doç.Dr. Demircioğlu güven tazeledi

Haber: Semih BAYKAL

Bolu-Düzce Tabipler Odası olağan kongresinde hekimler sandığa gittiler. Önceki yıllara oranla katılımın fazla olduğu kongrede daha önceki dönemde görev yapan Doçent Doktor Fatih Demircioğlu ve ekibi güven tazeledi.

BOLU VE DÜZCE HALKI RAHAT OLSUN

Kongre sonrası açıklamalarda bulunan Demircioğlu “Demokratik bir ortamda yapılan kongremize katılan ve oy kullanan tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Bolu-Düzce Tabip Odası olarak hem Bolu halkının hem Düzce halkının sağlığı için çabamız daha fazla olacaktır. Bununla birlikte hekim arkadaşlarımın ve tüm sağlık çalışanlarının çalışma şartları ve çalışma güvenlikleri için odamız olarak gerekli hassasiyeti yönetim kurulu olarak daha fazla göstereceğiz” dedi.

Türk Tabipler Birliği Bolu-Düzce Tabip Odası 2016 yılı olağan seçimli kongresinde; Yönetim Kurulu, Onur Kurulu, Büyük Kongre Delegeleri ve Denetleme Kurulu seçim sonuçları alfabetik sıraya göre şu şekilde sonuçlandı.  Önce Hekim grubu listesi yönetim kurulunu blok olarak kazanırken, onur kurulu, kongre delegesi ve denetleme kurulundan birer fire vererek sonucu kazanmıştır.

Yönetim Kurulu; 1. Dr. Aytekin Alçelik 2. Dr. Deniz Öçal 3. Dr. Fatih Demircioğlu 4. Dr. Hüseyin Yaman 5. Dr. Mehmet Süvari Erel 6. Dr. Uğur Korkmaz 7. Dr. Yusuf Kabataş

Büyük Kongre Delegeleri; 1. Dr. Ahmet Kaya 2. Dr. Erkan Leloğlu 3. Dr. Hatice Sedef Erdoğan 4. Dr. İbrahim Özcan 5. Dr. Muhammet Enis Can 6. Dr. Nevin Koç İnce 7. Dr. Veysel Gümüş

Onur Kurulu; 1. Dr. Cevdet Top 2. Dr. Faruk Karslı 3. Dr. Murat Özcan 4. Dr. Namık Kemal Alemdar 5. Dr. Serkan Öztürk

 Denetleme Kurulu 1. Dr. Mevlüt Kurt 2. Dr. Recep Bayram 3. Dr. Serpil Yıldız

 

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 19:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bülent Duran
Bülent Duran - 5 yıl Önce

hem tabibler hem de bolu düzce halkı için çok talihsiz bir sonuç. yazık ki ne yazık.

SIRADAKİ HABER

banner124