Başkan UZUNOĞLU’dan Okul Birincilerine Altın

Dörtdivan İlçesi Ananadolu lisesi ve ÇPL okul birincileri Belediye Başkanı Hasan UZUNOĞLU tarafından çeyrek altın ile ödüllendirildi.

Başkan UZUNOĞLU’dan Okul Birincilerine Altın
Eğitime olan inancını ve desteğini her durumda sürdüren Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, ilçe merkezimizdeki Anadolu Lisesi ve Çok Programlı Anadolu lisesi okul birincilerine altın hediye etti.

Belediye BaşkanıHasan Uzunoğlu Dörtdivan Anadolu Lisesi Öğrencisi Esma Yurt, Dörtdivan Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri Meryem Ayer ve Kerim Eröz’ü okul birincileri olarak makamında çeyrek altın hediye ederek ödüllendirdi.

Belediye Başkan Makam Odasında İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Bal, Anadolu Lise Müdürü Basri Karataş, Çok Program Anadolu Müdürü Ali Varol , Müdür yardımcısı Mehmet Sadık Türker ve öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Uzunoğlu,  öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ve başarılarının devamı  için her türlü destekleri verdiklerini belirterek,”Bu güzel duyguları yaşatan geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, öğrencilerimizin her zaman yanlarında olmaya, onların başarılarını ödüllendirmeye devam edeceğiz” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2015, 18:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128