Başkan Vekili Konak’tan tapu ve kadastro müdürlerine ziyaret

Bolu Belediye Başkan Vekili Kazım Konak beraberinde AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ve Bolu Belediye Meclis Üyesi Haluk Yerlikaya ile birlikte Tapu Müdürü Halil Yalabık ile Kadastro Müdürü Saadettin Aydın’ı yeni binalarında ziyaret etti.

Başkan Vekili Konak’tan tapu ve kadastro müdürlerine ziyaret

HABER: Ceylan BEYKOZ

Yeni binaları biten ve taşınma işlemlerini tamamlayan Tapu ve Kadastro Müdürlüğü’ne, Bolu Belediye Başkan Vekili Kazım Konak beraberinde AK Parti İl Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Nurettin Doğanay ve Belediye Meclis Üyesi Haluk Yerlikaya ile birlikte bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Kazım Konak ve beraberindekilere yeni binayı gezdiren Tapu Müdürü Halil Yalabık bina ile ilgili bilgiler verdi. Heyet daha sonra Kadastro Müdürü Saadettin Aydın’ı da makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yeni binayı çok beğenen Bolu Belediye Başkan Vekili Kazım Konak ve beraberindekiler, binanın başta Bolu halkına ve müdürlük çalışanlarına hayırlı olmasını diledi.

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Sağlık Mahallesi Şehitler Caddesi’nde (Şehitler Mezarlığı Yanı) bulunan yeni binasında 30 Mayıs 2016 Pazartesi tarihi itibariyle Bolu halkına hizmet vermeye başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2016, 16:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124