Başkan Yılmaz Aşçı Çıraklığı kursiyerlerini ziyaret etti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞ-KUR Bolu Şubesi ve Bolu Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa açılan Aşçı Çıraklığı kursunun kursiyerlerini Seyit Mahallesi Sosyal Tesisleri’nde ziyaret etti. Sosyal tesiste kursiyerlerin daveti üzerine düzenlenen kahvaltıya katılan Yılmaz, kahvaltı için hünerlerini sergileyen kursiyerleri kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Başkan Yılmaz Aşçı Çıraklığı kursiyerlerini ziyaret etti

Bolu Belediyesi, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İŞ-KUR Bolu Şubesi ve Bolu Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa açılan Aşçı Çıraklığı Kursu’nun kursiyerleri öğrendiklerini uygulamaya geçirdi. Kursiyerler tarafından Seyit Mahallesi Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıya davet üzerine Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve eşi Güler Yılmaz,  Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Bolu İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu, İŞ-KUR Bolu Şube Müdürlüğü’nden Gülseren Savaş, Bolu Halk Eğiti Merkezi Müdürü Mehmet Bayır ve davetliler katıldı.

Kahvaltıda konuşan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz; “Öncelikle bizleri böyle sıcak bir ortamda misafir ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Görüyorum da hepiniz hünerlerinizi sergilemiş ve çok güzel yemekler ortaya çıkarmışsınız. Öğrendiklerini burada uygulamaya koyabilmeniz her biriniz için büyük bir fırsat. Bizler sizlerin her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak için hizmetinizdeyiz. Kurslarla ilgili olsun başka konularda olsun her isteğiniz bizim için önemlidir. Sizlere yeniden teşekkür ediyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Aşçı Çıraklığı Kursu’na katılan kursiyerler de Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a ve bu kurs imkanını kendilerine sağlayan herkese çok teşekkür etti. Kursiyerler ve protokol üyeleri kahvaltıdan sonra hatıra fotoğrafı da çektirdi. HABER MERKEZİ

 

Güncelleme Tarihi: 26 Kasım 2015, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner129