Başkan Yılmaz hastalara moral olmaya devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta Perşembe günleri gerçekleştirdiği Hasta Ziyaretleri kapsamında bu hafta yedi aileyi evlerinde ziyaret etti. Yılmaz ayrıca, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ni de ziyaret ederek yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 Başkan Yılmaz hastalara moral olmaya devam ediyor

 Her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta yedi aileyi evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastaların her biriyle ayrı ayrı ilgilenerek yakınlarından bilgi aldı. Başkan Yılmaz’a ziyaretlerinde bu hafta, Bolu Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Bolu İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Taner Laçin, AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Kanca ve AK Parti Kadın Kolları ile Gençlik Kolları üyeleri eşlik etti.

Yedi aileyi evlerinde ziyaret eden Başkan Yılmaz ve beraberindekiler, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak sohbet etti. Ev ziyaretlerinin ardından Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ni de ziyaret eden Başkan Alaaddin Yılmaz, hastanede yatan hastalara da moral oldu.

Geçtiğimiz gün ameliyat olan Bolu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Ayten Koçyiğit’i de hastanede ziyaret eden Yılmaz; “Seni bir an önce iyileşerek aramızda görmek istiyoruz. Allah acil şifalar versin” dedi.

Başkan Yılmaz, ziyaretlerin ardından organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren AR-METAL fabrikasını da ziyaret ederek işçilerle sohbet etti. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 18:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
gerçek ak partili
gerçek ak partili - 6 yıl Önce

haf dada yedi değil 77 milyonu ziyaret etsen de akibetin hayır olmaz

SIRADAKİ HABER

banner128