Başkan Yılmaz hastalarla yakından ilgilendi

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, uzman hekim desteği ile gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında 8 ailenin kapısını çalarak, hastalara ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti.

Başkan Yılmaz hastalarla yakından ilgilendi

HABER: FARUK ÇİDEM

Kaza ve çeşitli sağlık sorunları ile zor günler yaşayan vatandaşlar ile ailelerine destek olmak üzere yıllardır binlerce kişinin kapısını çalan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu hafta da 8 hastayı ziyaret etti. Abant Ortaokulu’nda gerçekleşen kahvaltının ardından programına başlayan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Halkla İlişkiler Birimi tarafından organize edilen ziyaretler ile bir araya geldiği hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti. Yakından ilgilendiği hasta ve hasta yakınlarına imkânlar dâhilinde her türlü desteğe hazır olduklarını belirten Yılmaz, kendisine eşlik eden belediye personelinden de hastaların tedavi süreçlerini takip etmesini istedi.

Ziyaretlerde “hasta” ve “hasta yakınlarına” zorlu dönemlerinde yardım eli uzatabilecek bazı kurum müdürleri ile AK Parti kadroları da hazır bulundu. Sağlık İl Müdürü Mahmut Arık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Taner Laçin ve Sosyal Hizmet Merkezi Seçkin Özgen’de Başkan Yılmaz’a eşlik etti. Bu isimlerin yanı sıra AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanı Taha Furkan Sönmezel, İl Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ile Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hesna Erbay’da Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ı yalnız bırakmadı

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2016, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128