Başkan Yılmaz Kürkçüler Mahallesi’nde istekleri dinledi

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz Cuma namazı sonrası Kürkçüler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Mahalle sakinleriyle birlikte yemek yiyen Başkan Yılmaz vatandaşın taleplerini dinledi.

Başkan Yılmaz Kürkçüler Mahallesi’nde istekleri dinledi

Kürkçüler Mahallesi’nde düzenlenen programda Cuma namazı çıkışında vatandaşlara pilav ve ayran ikram edildi. Her Hafta Cuma günü başka bir mahallede düzenlenen programa Başkan Yılmaz’ın yanı sıra Başkan yardımcıları, daire müdürleri, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel ve Ak Parti Belediye Meclis üyeleri de katıldı.

Kürkçüler Mahallesi Muhtarı İbrahim Vural Başkan Yılmaz’a bu ziyaretlerinde dolayı teşekkür ederek “Sayın başkanımızı 2004 yılında göreve geldiği günden bugüne hayallerle değil Bolumuzu gerçeklerle tanıştırmıştır. Buna hepimiz şahit olduk. Başkanımızın bizlere yaptığı bu ziyarette Belediyemizden talep ettiğimiz konuları aktaracağız.” dedi.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da yaptığı konuşmasında; “Belediyecilikte en önemli şey yoldur. İnsanlarımızda artık yolların genişletilmesi konusunda bize destek vermek için gayret ediyor. Kürkçüler Mahallemizin yollarıyla ilgili bir çalışma yapmıştık. Şu anda eksiklerin olduğunu söylediniz. Bu programlarda sizlerle bir araya gelmemizin amacı da taleplerinizi dinleyerek yerine getirmek. Baharın gelmesiyle birlikte Kürkçüler mahallesinde ciddi bir çalışma başlatacağız. Bizleri bugün misafir ettiğiniz için mahalle muhtarımız ve mahalle sakinlerine çok teşekkür ediyorum” dedi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2016, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128