banner120

Başkan Yılmaz moral olmaya devam ediyor

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta Perşembe günleri gerçekleştirdiği hasta ziyaretlerine devam ediyor. Bu hafta altı (6) aileyi evlerinde ziyaret eden Yılmaz ayrıca Özel Fatma Hatun Hastanesi’nde yatan hastaları ve Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde geçirdiği rahatsızlık sonucu tedavi gören İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Mustafa Yaman’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Yılmaz moral olmaya devam ediyor

HABER: Ceylan BEYKOZ

Altı (6) yıldır haftanın her Perşembe günü hasta ziyaretleri gerçekleştirerek birçok insana moral olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, bu hafta da altı (6) aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretlerinde hastalarla yakından ilgilenerek onlara moral olmaya çalışan Yılmaz, ailelerle de sohbet etti.

Bolu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında gerçekleştirilen ev ziyaretlerinin ardından Fatma Hatun Hastanesi’nde tedavi gören hastaları da unutmayan Yılmaz ve beraberindekiler, hastanede yatan hastalara da acil şifalar diledi.

Başkan Yılmaz ve beraberindekiler son olarak geçirdiği bir rahatsızlık sonucu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi gören İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Mustafa Yaman’ı da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, Bolu İl Sağlık Müdürü Mahmut Arık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, İzzet Baysal Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Başhekimi Dr. Taner Laçin, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Seçkin Özgen, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Turgut Ergül, Bolu Belediyesi Doktoru Gülsüm Öncü, AK Parti İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Emine Aydemir ve AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Sema Yeşilbağ da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2016, 18:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124