Başkan Yılmaz; “Sağlıkta devrim yaşıyoruz”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında bu hafta yine vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

 Başkan Yılmaz; “Sağlıkta devrim yaşıyoruz”

Hasta ziyaretleri öncesinde Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Sağlık İl Müdürü Mahmut Arık, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yrd.  Yusuf  Yağcı, Belediye Meclis Üyesi Hicran Çağalı, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sönmezel Özel Hazal Anadolu Lisesi ve Özel Hazal Mesleki Teknik Anadolu Lisesinin daveti üzerine kahvaltıda bir araya geldi. Okul Müdür Zafer Bacıoğlu yaptığı konuşmasında Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Yılmaz son 10 yılda sağlık alanında Türkiye’de ve özellikle Bolu’da çok büyük yol alındığını kaydetti.  Yılmaz; “Bundan 10 yıl önce hastanelerde, insanların doğru dürüst yüzüne bile bakılmazken bugün hemşireler doktorlar hastaları kapılarda karşılıyor. Biz her hafta Sağlık İl Müdürümüz, Hastaneler Birliği Genel Sekreterimizle hastalarımızı evlerinde ziyaret ediyor onlara moral veriyoruz hem de varsa sıkıntıları bizzat ilgileniyoruz. Ülkemizde ve özellikle Bolu’da sağlık anlamında bir devrim gerçekleşmiştir. Almanya’dan İngiltere’den Bolu’ya tedavi olmak için gelen hastalarımız var. Bu da bizim sağlık anlamında ne kadar kaliteli olduğumuzu gösteriyor.” dedi.

Sağlık hizmetlerinden son derece memnun olduklarını belirten hasta ve hasta yakınları “ Evde sağlık hizmetinden ve hastanedeki muayenelerden çok memnunuz. Bir telefonumuzla evde bakım hizmeti ekipleri geliyor. Hastaneye gittiğimizde sıra beklemeden muayene olabiliyoruz. Bunlar çok güzel hizmetler fevkalade çalışıyorlar” dedi. Ziyarette Cemal Tan isimli vatandaş aslen Ankara’da yaşadığını ve Ankara’da hep özel hastanelerde tedavi gördüğünü ancak Bolu’da ki Sağlık Hizmetlerini gördükten sonra tedaviye Bolu’da A.İ.B.Ü Tıp Fakültesinde devam ettiğini ve çok memnun olduğunu dile getirdi. Başkan Yılmaz “İnsan insan olduğu için değer verildiği ortamlarda olmalı” diyerek Bolu’da sağlık anlamında bir devrim yaşandığını belirtti.

Başkan Yılmaz ve beraberindekiler hasta ziyaretlerin ardından Bolu Elginkan Vakfı’nda personelle birlikte öğle yemeğinde bir araya geldi. Elginkan Vafının Bolu’daki önemine değinen Yılmaz verdiği eğitim hizmetlerinden dolayı Elginkan Vakfı Bolu müdürü Murat Özen’e ve tüm personele teşekkür etti. HABER MERKEZİ


Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2015, 20:39
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 6 yıl Önce

vitrin guzel olunca mutfakta ne pistiginin onemi yok tabi.kazın ayagı hiç oyle degil ama bunu ilerde herkes görecek.yöneticiler güzel görecek tabi,ilerde sahibi olacaklardır belkide..

falanca
falanca - 6 yıl Önce

başkan okuyarak,emek vererek doktor olmak istemiş olamayınca hastane gezerek, belki de hastaneye sahip olarak,belki de hastaneleri satın almayı(?) umarak içini soğutmaya çalışıyor ne yapsın. benimki de laf işte ciddiye almayın

SIRADAKİ HABER

banner128