Başkan Yılmaz Seben’de büyük ilgiyle karşılandı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Seben Bıyıklar Köyü Yayla Bayramı’na katıldı. Köy halkı tarafından büyük ilgi ile karşılanan Başkan Yılmaz, halk ile birlikte uzun süre sohbet ederek okunan Mevlid-i Şerif’i dinledi.

Başkan Yılmaz Seben’de büyük ilgiyle karşılandı

HABER: Ceylan BEYKOZ

Seben Bıyıklar Köyü halkı tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen yayla bayramına bu yıl Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’da katıldı. Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ ile birlikte yayla bayramına giden Başkan Alaaddin Yılmaz’a köy halkı büyük ilgi gösterdi. Halk ile uzun süre sohbet eden Yılmaz daha sonra okunan Mevlid-i Şerif’i dinledi.

Başkan Yılmaz Mevlid-i Şerif’in ardından kısa bir konuşma yaparak son yaşadığımız olaylara değindi. Konuşmasına Türk Milletinin ne kadar aziz bir millet olduğunu da önemle vurgulayan Yılmaz; “Öncelikle böyle bir organizasyonu yıllarca devam ettiren herkese çok teşekkür ediyoruz. Biz Bıyıklar Yaylası Bayramı’nda ancak bu kadar değerli insanı bir arada görebiliyoruz. Son yaşadığımız olayları hepimiz biliyor ve yakından takip ediyoruz. Her şerrin bir hayra çıkışı vardır diye düşünüyoruz. Ben bu günlerine ardından Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yeniden tertemiz ve güçlü bir hal alacağına inanıyorum. Bunun için bir bedel ödenmesi gerekiyor ise tüm Türk halkı gibi bizde bu bedeli ödemeye hazırız. Şunu da söylemek istiyorum ki dünyanın hiçbir yerinde böyle uzun süre meydanların dolu olabildiğini görme şansınız yok. Eğer şu an meydanlar doluyor ve hiç boşalmadan sabah namazına kadar devam edebiliyorsa bu bizim milletimizin ne kadar aziz bir millet olduğunun kanıtıdır. Dualarınızı hiç bir zaman eksik etmeyin” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2016, 13:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124