Başkan Yılmaz ve Çarıkcı Danimarka’da

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Bolu Belediye Meclis Üyesi Necip Çarıkcı, Bölgesel Enerji Üretimi ve Şehiriçi Isıma Sistemlerini yerinde görmek için Danimarka’ya ayak bastı.

 Başkan Yılmaz ve Çarıkcı Danimarka’da

Haber: BMA

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, beraberinde Bolu Belediye Meclis Üyesi ve Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkcı ile çeşitli incelemelerde ve temaslarda bulunmak üzere geçtiğimiz gün akşam saatlerinde Danimarka’ya uçtu. 

Tesisleri inceleyecekler

Danimarka’da 4 gün kalacak olan Başkan Yılmaz ve Çarıkcı, evsel atıkları termal yöntemlerle bertaraf eden tesisleri inceleyerek, benzer veya daha üst teknolojileri Bolu’da hayata geçirmek amacıyla çeşitli temaslarda bulunacak.

Cuma günü yurda dönecek olan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Çarıkcı’ya Erzurum Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ve bazı il belediye başkan yardımcıları ile meclis üyeleri de eşlik ediyor.

Danimarka Büyükelçiliği’ne ziyaret

Başkan Yılmaz ve beraberindeki heyet, inceleme gezileri öncesi ilk ziyaretlerini Türkiye Danimarka Büyükelçisi Uğur Kenan İpek’e yaptı. Büyükelçilik binasında gerçekleşen ziyarette Büyükelçi İpek, Bolu Belediye Başkanı Yılmaz ve beraberindekilerle yakından ilgilenerek, ziyaret nedeniyle teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2017, 13:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER