Başkan Yılmaz; “Yaşı belirli bir noktaya geldi”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal’in yerel basına gönderdiği; “Beni hep ağabeyin olarak bildin, ben de bu sıfatımla sana ‘Vereceğin EVET’le bu referandumu hazırlayanların vebaline ortak olma! diyorum” mektubuna karşılık; “Yaşı belirli bir noktaya geldi” dedi.

 Başkan Yılmaz; “Yaşı belirli bir noktaya geldi”

Haber: Kasım ŞAHİN

 

İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a bir mektup yazarak, 16 Nisan’da yapılacak olan referandum da evet oyu kullanmaması konusundaki uzun mektubuna Başkan Yılmaz Olay Gündem Gazetesi’ne özel bir açıklamada bulundu.

 

Başkan Yılmaz, kendisine hitaben Ahmet Baysal tarafından yazılan açık mektubu Olay Gündem Gazetesi internet sitesinden okuduğunu belirterek; “Mektup tarafıma değil yerel basına yollamış. Ahmet abi bize İzzet babasının emaneti. Basına da böyle şey yollamak iş değil ama netice olarak İzzet babamızın bize emanetidir. Yaşı da belirgin bir noktaya geldi. Ahmet abiyi hoş görmek lazım. Yaşına veriyorum. Daha fazla bir şey söylemeye gerek yok. Ben kendisini seviyorum” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 16:01
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 3 yıl Önce

bolu beyi nin torunu yaşına vermiş.önce zihnini düzelt başkan

SIRADAKİ HABER