Başkan Yılmaz yaşlıları unutmadı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası sebebiyle Çakmaklar Mahallesi’nde bulunan İzzet Baysal Huzurevi ve Sümer Mahallesi’nde bulunan Huzurevini ziyaret ederek yaşlılarla bir araya geldi.

Başkan Yılmaz yaşlıları unutmadı

HABER: Aysun BEYKOZ

18-24 Mart Yaşlılar Haftası olması dolayısıyla Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yaşlıları unutmadı. İlimiz Çakmaklar Mahallesi’nde bulunan İzzet Baysal Huzurevi ve Sümer Mahallesi’nde bulunan Huzurevini ziyaret eden Başkan Yılmaz, yaşlılarla bir araya gelerek sohbet etti. Huzurevi’nde bulunan bütün yaşlıların tek tek ellerini öpen Başkan Yılmaz, onlara küçükte olsa bir hediye vererek gönüllerini aldı.

Yaşlıların sadece önemli günlerde değil her zaman hatırlanması gerektiğini belirten Başkan Alaaddin Yılmaz; “Bizler sık sık burada bulunan yaşlılarımızla bir araya geliyoruz. Bugünde yine onlarla beraberiz. Başta yakınları olmak üzere herkesten isteğim sadece özel günlerde değil sık sık yaşlılarımızı ziyaret edip onlarla ilgilenin” dedi.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a ziyaretlerinde; Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bestami Erkoç, Bolu Belediye Meclis Üyesi Arzu Aydın ve Necip Çarıkçı ile AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’da eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2016, 18:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128