Başkan Yılmaz, yedi hastayı evlerinde ziyaret etti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta Perşembe günleri gerçekleştirdiği ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta yedi aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yılmaz ziyaretlerden...

Başkan Yılmaz, yedi hastayı evlerinde ziyaret etti

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta Perşembe günleri gerçekleştirdiği ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta yedi aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yılmaz ziyaretlerden önce Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu’nun daveti üzerine, okul yöneticileri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

 

Her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta yedi aileyi evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, ziyaretlerden önce Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu’nun daveti üzerine okul yöneticileri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Kahvaltıdan öncesi Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Fahri Yılmaz ve Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Arzu İlçe, Başkan Yılmaz’a okulu gezdirerek eğitimler hakkında bilgiler verdi. Okul içerisindeki gezinin ardından kahvaltıya geçildi. Rektör Prof. Dr. Hayri Coşkun ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Bahar’ın da katıldığı kahvaltıdaki sohbet esnasında konu bir ara yüksek tansiyona ve zararlarına geldi. Yüksek tansiyonun hiç beklenmedik bir anda hissettirmeden belirerek çok tehlikeli bir hal alacağının altını çizen Sağlık Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Arzu İlçe, sohbetten sonra tansiyon aleti ile Başkan Yılmaz’ın tansiyonunu ölçerek sağlıklı bir insanda olması gereken değerlerde olduğunu söyledi. Başkan Yılmaz kahvaltının ardından hasta ziyaretlerine ilk olarak Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nden başladı. Tıp Fakültesi’nde tedavi gören Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Tuncay Çelik’i ziyaret eden Başkan Alaaddin Yılmaz, Çelik’e geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Daha sonra Bolu Belediyesi Meclis Üyesi Muzaffer Zengin’in babasını ve beş aileyi daha evlerinde ziyaret eden Yılmaz, ailelerin kendisinden herhangi bir istekleri olup olmadığını sordu. Hasta yatağına ihtiyacı olan bir ailenin isteğini geri çevirmeyen Başkan Yılmaz, ailenin isteğinin yerine getirilmesi için talimat verdi.Yılmaz son olarak geçtiğimiz hafta kolundan ameliyat olan ve evinde istirahat eden Boluspor Başkan Vekili Osman Gürsoy’u evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerine bulundu.

 

“Bolu insanı, çok kaliteli ve değerli insanlardan oluşmaktadır”

 

Hasta ziyaretlerinin ardından kendisine bir nezaket ziyaretinde bulunan Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci ile Gölcük’te bir araya gelen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Semerci’ye Bolu’da yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Konuşmasında, yapılan üst yapı çalışmalarının 1 lira bile istimlak bedeli ödenmeden yapıldığının altını çizen Yılmaz; “Bolu insanı, Türkiye’deki en iyi ve en kaliteli insanlardan oluşmaktadır. Kendilerine gerçekten hizmet edildiğini anladıklarında size bırakın engel olmayı destek bile verirler. Biz Bolu’da bu kadar yol genişletme ve kaldırım çalışmasını 1 lira bile istimlak bedeli ödemeden gerçekleştirdik. Bu neyi gösterir sizce? Bu Bolu insanının ne kadar kaliteli ve değerli olduğunun başlıca göstergesidir. Bunu şimdiye kadar bütün ortamlarda belirttim ve bundan sonrada belirtmeye devam edeceğim. İşte biz bu değerli vatandaşlarımız için bir yola baş koyduk ve bütün gücümüzle vatandaşlarımız ve Bolu için çalışıyoruz.”şeklinde konuştu. Başkan Yılmaz’a bu haftaki ziyaretlerinde, Belediye Meclis Üyesi Muzaffer Zengin, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Ak Parti Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Filiz Yariz, Ak Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Nimet Altınyıldız ve Ak Parti Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Duru eşlik etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124