Başkan Yılmaz’dan Milletvekilliği adaylığı için şok açıklama...

07 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Genel Seçimlere az bir süre kala Bolu’da en çok merak edilen konuların başında Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın Ak Parti Bolu Milletvekilliği birinci sıra adayı olup olmayacağı merak konusu haline gelirken Başkan Yılmaz, Bolu Olay Gazetesi’ne şok açıklamada bulundu.

Başkan Yılmaz’dan Milletvekilliği adaylığı için şok açıklama...
ÖZEL HABER: Kasım ŞAHİN – Semih BAYKAL

Genel Seçimlere az bir süre kala Bolu’da seçim kazanı iyiden iyiye kaynamaya başladı. Aylardır adı Ak Parti’den birinci sırada milletvekilliği için adı geçen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz son noktayı koyan açıklamasını Bolu Olay Gazetesini yaptı. Başkan Yılmaz, adaylığı konusunda yine şifreli cevaplar verirken, diğer taraftan da milletvekilliği adaylığı için adeta Kırmızı ışık yaktı.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile yaptığımız bu kısa özel röportajın tek kelimesine bile dokunmadan yayınlıyoruz. Bolu halkının Başkan Yılmaz’ın yaptığı açıklamadan ne algıladığını merak ediyoruz. İşte o şifreli açıklamanın tam metni: “Bolu için yapacağım çok ciddi görevler var onlarla meşgulüm. Çok net bir şey söylüyorum. Şu anda Bolu için çok ciddi projeler üzerinde çalışıyorum ve bunları bitireceğim. Milletvekilliği döneminde herhangi bir projeye başlanılıp bitirilebilir mi? Milletvekilliği parmak kaldırma indirme sanatıdır. Milletvekilliğinin bir sorumluluğu, yetkisi var mıdır? Dolayısıyla bizim Bolu'da yapmamız gereken çok ciddi projeler var ve bunları bitirmek zorundayız” dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2015, 16:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
AKİF
AKİF - 5 yıl Önce

bu ne bi̇çi̇m haber böyle son nokta di̇yorsunuz yeşi̇l yakti di̇yorsunuz olmayacağim di̇yor di̇yor da di̇yor

hakan kara
hakan kara - 5 yıl Önce

başkan doğru söylüyor vekiller kukla gibi bir işe yaramıyorlar yetkileri ve yapabilecekleri şeyler sınırlı belediye başkanlığı daha önemli baksanıza melih gökçek yıllardır belediye başkanı istese vekil olabilir ama vekillik yan gelip yatma yeri başkanlık vazife hizmet yeridir.

Adamın dibi
Adamın dibi - 5 yıl Önce

mv adaylığı belediye başkanlarına kapalı, siz gazeteciler olaylardan bihabersiniz? akp parti tüzüğüne bir bakın.

mustafa duran
mustafa duran - 5 yıl Önce

sanayi projesi ne oldu başkanım işe büyük bir şevk ile başladın ama sonra zoru görünce işi sayın valimize attın bu işin sonunu getir başladığın işi bitir sanayi sitesini taşı sözünün eri ol.

SIRADAKİ HABER