Başkan’dan Kağıt Rölyef ve Tezhip Sanatı kursiyerlerine ziyaret

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Belediyesi ve Bolu Halk Eğitim Merkezi tarafından ortaklaşa açılan Kağıt Rölyef ve Tezhip Kurslarını ziyaret etti. Kültür Müdürlüğü’nde eğitim gören kursiyerlerin yaptıkları birbirinden güzel el emeği ürünlerini gören Yılmaz, başta kurs hocalarını ve tüm kursiyerleri kutladı.

Başkan’dan Kağıt Rölyef ve Tezhip Sanatı kursiyerlerine ziyaret

Bolu Belediyesi tarafından Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa açılan yüzlerce kurstan birisi olan Kâğıt Rölyef ve Tezhip kurslarının kursiyerlerine, ders esnasında Başkan Yılmaz tarafından sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nde eğitim gören kursiyerlerin yaptıkları birbirinden güzel el emeği göz nuru eserleri gören Başkan Yılmaz, başta kurs hocalarını ve tüm kursiyerleri kutladı.

Özellikle Kağıt Rölyef ürünlerini hayranlıkla inceleyen Yılmaz; “Bu tür kurslar hem yeni bir şeyler öğrenmeyi hem de kadınlarımızın sosyal açıdan birbirleri ile kaynaşıp yeni arkadaşlıklar kurmalarını sağlıyor. Belediye olarak bu kursları her dönem açıyoruz ve vatandaşlarımız istediği sürece istedikleri alanda açmaya da devam edeceğiz. Bizler sizin için varız ve sizlerin her isteğini yerine getirmek için çalışıyoruz. Bugün burada gördüğüm eserlerin hepsi de birbirinden güzel. Ben başta kurs hocaları olmak üzere buraya vakit ayıran ve yeni bir şey öğrenmeye çalışan herkesi kutluyorum” dedi.

Ziyarette Başkan Yılmaz’a eşlik eden Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fazıl Karaduman, Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gület Mert ve tüm kursiyerler birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2016, 18:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128