Başkanın yeni aracı

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, 2011 Model Toyota Land Cruiser marka otomobilini değiştirdi.

Başkanın yeni aracı

 HABER: ERDAL TANRIVERDİ

Başkan Yılmaz’a yeni makam aracı olarak Mercedes GLE 350 D olarak belirlendi. Araç Bolu’ya getirilirken üzerine 14 BV 001 plaka takıldığı görüldü.

2011 yılında itfaiye öncü aracı olarak alınan, ancak Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın makam aracı olarak kullanılan Toyota Land Cruiser marka otomobil değiştirildi. Cruiser marka aracın 5 yıl içerisinde yıprandığı ve sürekli bakıma gitmesi nedeniyle değiştirildiği belirtiliyor.

Yapılan incelemeler ve görüşmeler sonrası Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a makam aracı olarak 2017 model Mercedes GLE alındı.

TOYOTA LAND CRUİSER SATILACAK

5 yıldır Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın makam aracı olarak kullanılan Toyota Land Cruiser marka otomobilin ise ilerleyen günlerde açık artırmayla satışa sunulacağı ve elde edilen gelirin yeni alınan araç için kullanılacağı belirtiliyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2016, 14:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
UFUK
UFUK - 4 yıl Önce

halkına saygısı olmayan bolu belediye başkanı alaaddin yilmaz; inşallah bu halka çektirdiğin eziyetlerin daha beterini sen çekersin. utan artık utan... bozuk yollar yüzünden arabalarımız sanayiden çıkmaz oldu. her taraf toz ve pislik içerisinde. 15 yıldır her taraf eşiliyor, kazılıyor... aynı yerler yeniden kazılıyor... halkın parası çöpe atılıyor. yazıklar olsun sen ve senin gibilere....

Gurbetci
Gurbetci - 4 yıl Önce

başkan efendi; o araba ile yarın seni çakmaklar yoluna bekleriz. yolların içler acısı halini ve toz toprağı gör bakalım. belki o zaman halimizi anlarsın.

miharbi
miharbi - 4 yıl Önce

virgül koyduğun yere kadar katılıyorum.....

Tarık K.
Tarık K. - 4 yıl Önce

o arabayı alda sağlık mahallesindeki bozuk ve tozlu yollarda bir gez. i̇şte o zaman halimizi anlarsın alaaddin efendi.

Ali Turnaogul
Ali Turnaogul - 4 yıl Önce

2012 model land cruiser 5yilda eskisin şaşırdım.

Usta
Usta - 4 yıl Önce

bizi böyle bozuk ve tozlu yollara mahkum eden belediye başkanı; o arabada benim vergilerimin de payı var. ve ben sana hakkımı helal etmiyorum. göreve geldiğinden beri boluyu yaşanmaz bir şehir halıne getirdiğin için sana hakkım haram olsun.

bolulu vatandaş
bolulu vatandaş - 4 yıl Önce

tabii ki değiştirmeli. gariban başkan ne yapsın. bolu'da yol mu kaldı. araba dayanmaz ki bu yollara her yeri köstebek yuvasına çevirdiler. önce altyapı dediler, altyapıyı yapıp 3 ay sonra tekrar kazıyorlar. bir de başkanın bolu'da yaşadığından şüphe duymaya başladım artık. çünkü bu kadar bozuk yollardan haberi yok galiba :-))

SIRADAKİ HABER

banner128