Başkanlar Dörtdivan’da toplandı

Bolu il, ilçe ve belde belediye başkanlarının katılımıyla düzenli olarak gerçekleştirilen AK Partili belediye başkanları toplantısı Dörtdivan’da gerçekleştirildi.

Başkanlar Dörtdivan’da toplandı

Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu’nun ev sahipliğiyle Öğretmen evinde gerçekleşen toplantıya Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar, Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, Taşkesti Belediye Başkanı Saim Çevik, Göynük Belediye Başkanı Kemal Kazan, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, Ak Parti Dörtdivan İlçe Başkanı Şahin Serin ve Bolu Belediyesi Meclis üyesi Gurup Başkanı Kazım Konak İl Genel Meclisi üyeleri Ömer Sezgin, Dursun Fidan, Konak katıldı.

Toplantıda ilk olarak Dörtdivan Belediye Başkanı Hasan Uzunoğlu, 2 yıllık görev süresi boyunca ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar ve projeler hakkında belediye başkanlarına bilgiler verdi.

Dörtdivan için gerçekleştirilecek yeni projeleri slaytla anlatan Uzunoğlu, “Büyük Türkiye yolunda bizlere olan güvenini boşa çıkartmamak için sizlerin ve teşkilatımızın destekleriyle çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

 Yaklaşık 2 saat süren toplantıda diğer belediyelerin ihtiyaçları da masaya yatırılırken, ilçe ve belde belediye başkanları mevcut ihtiyaç ve taleplerin giderilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2016, 18:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128