Başroller belli mi oluyor

Tarihi dokusuyla daha önce birçok dizi ve film projesine ev sahipliği yapan Mudurnu şimdi de BKM yapımcılık tarafından gerçekleştirilecek olan ve Star TV ekranlarından yayınlanacak dönem dizisi Son Destan çekimleri için hazırlanıyor.

 Başroller belli mi oluyor

Haber:Volkan Yılmaz

Mudurnu’da çekimlerine başlanılacak olan BKM(Beşiktaş Kültür Merkezi) tarafından çekilecek ve Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Son Destan adlı dizinin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bir dönem dizisi olan Son Destan adlı dizinin başrol oyuncuları açıklanmazken son zamanlarda çıkan dedikodulara göre başrol oyuncularından birinin Belçim Bilgin Erdoğan olacağı konuşuluyor. Daha önce birçok dizi ve filmde rol alan Belçim Bilgin Erdoğan ismi şimdiden herkesi heyecanlandırdı.

 

Ayrıca dizi için yardımcı oyuncu aramaları halen devam etmektedir. Sizde yayına girdikten sonra adından sıkça söz ettireceğine inanılan Son Destan dizisinde rol almak istiyorsanız aşağıda yayınlanmış olan ilandaki numaraları arayarak şansınızı deneyebilirsiniz. Ayrıca dizi de rol alması için 8 aylık bir bebek de aranmaktadır.

 

EYLÜL AYINDA MUDURNU’DA ÇEKİMLERİNE BAŞLANACAK VE

STAR TV DE YAYINLANACAK OLAN “SON DESTAN” İSİMLİ YENİ BİR DİZİ PROJESİ İÇİN,

HER YAŞTAN

-BAY

-BAYAN

-ÇOCUK

YARDIMCI OYUNCU ARANMAKTADIR.

GÜNLÜK 40 TL ÜCRET + YEMEK + SERVİS

İLGİLENENLERİN AŞAĞIDAKİ NUMARADAN İLETİŞİME GEÇMESİ GEREKMEKTEDİR.

TELEFON: 0535 338 97 44 – UĞUR & BERAT & HANDE

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2014, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER