BAYAN ZAHTEROĞULLARI, “MADDİ-MANEVİ SİZLERİN YANINIZDAYIZ”

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın eşi Mahire Zahteroğulları, önceki gün Aktaş Mahallesi’nde meydana gelen yangında alevlerin içine girerek çocuklarını kurtarırken yaralanan Mahmure Gencer’i tedavi gördüğü hastaneye giderek ziyaret etti.

BAYAN ZAHTEROĞULLARI, “MADDİ-MANEVİ SİZLERİN YANINIZDAYIZ”

Haber Merkezi

Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları’nın eşi Mahire Zahteroğulları İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesine giderek önceki gün Aktaş Mahallesi’nde   meydana gelen yangında alevlerin içine girerek çocuklarını kurtarırken yaralanan Mahmure Gencer’i tedavi gördüğü Plastik  Cerrahi servisindeki odasında ziyaret etti. 

Mahmure Gencer’e geçmiş olsun dileklerini ileten Mahire Zahteroğulları’na hastanın tedavisini yapan Dr. Şerif Yavuz ile Başhekim Yardımcısı Dr. Metin Tahaoğlu   Mahmure Gencer’in durumu hakkında bilgiler  verdi.

SÖZKONUSU EVLAT OLUNCA GÖZÜMÜZ HİÇBİRŞEY GÖRMÜYOR

Annelik duygusunun çok güzel, bir o kadar da çok zor bir görev olduğunu ifade eden Mahire Zahteroğulları, “Allah acil şifalar versin. Söz konusu evlatlarımız olunca gözümüz hiç bir şeyi görmüyor. Canınızı hiçe sayıp o alevlerin içinden evladınızı kurtararak ne kadar güçlü olduğunuzu gösterdiniz. Bu gücünüzü muhafaza edin ve iyileşip, sağlığınıza kavuşup, evlatlarınızın başına geçin. Allah daha beterinden saklasın” dedi.

MADDİ-MANEVİ SİZLERİN YANINIZDAYIZ

Mahmure Gencer ile yakından ilgilenen Bayan Zahteroğulları, “Sayın Valimizin de selamları var. Geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Maddi-manevi sizlerin yanınızdayız. Sıkıntıları birlikte aşacağız. Onlar çözülecek şeyler. Elimizden geleni yapar, malı yerine koyarız. Allah başka dertler vermesin, evlat acısı vermesin. ”dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Mahire Zahteroğulları’na teşekkür eden Mahmure Gencer yangın anında yaşadıklarını anlattı “Çok şükür can kaybımız olmadı. ”dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128