Baykal’ın makam şoförlüğünü Sevigen yaptı

Dönemin CHP Genel Başkanı olan ve halen CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Milletvekili Mehmet Sevigen’le birlikte Bolu’ya geldi. CHP Parti binasında Bolu CHP örgütüyle bir araya gelen Baykal ve Sevigen, daha sonra partililer tarafından Ankara’ya uğurlandı. Sevigen, sahibi olduğu son model mercedesine Baykal’ı da alarak ona makam şoförlüğü yaptı.

 Baykal’ın makam şoförlüğünü Sevigen yaptı

Haber: Kasım ŞAHİN

Beşiktaş Kulübünün efsane başkanlarından olan Süleyman Seba’nın geçtiğimiz gün hayatını kaybetmesi ve dün de İstanbul’da düzenlenen cenazesine katılan CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal, CHP milletvekili Mehmet Sevigen, CHP eski milletvekili Yılmaz Ateş ve CHP Milletvekili Metin Baydar, Ankara dönüşü Bolu’ya gelerek CHP Bolu Parti binasında CHP’lilerle bir araya gelerek çay içti. Partililere hitap eden Baykal, süreçlerden bahsettikten sonra Ankara’ya hareket etmek üzere parti binasından ayrıldı.

CHP milletvekili Mehmet Sevigen’in son model Mercedes marka aracının ön koltuğuna Baykal otururken direksiyona da Sevigen oturdu. Arka koltukta ise Yılmaz Ateş ile Metin Baydar yerini aldı.   

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2014, 20:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER