Bayram Coşkusu Highway’de yaşanır

Highway Outlet bu bayramda da düzenleyeceği etkinliklerle dolu dolu bir programı hazırladı. Birbirinden renkli eğlencelerin yer alacağı bayram etkinliklerinde hem küçükler hem de büyükler eğlenecek.   Avrupa’nın...

Bayram Coşkusu Highway’de yaşanır

Highway Outlet bu bayramda da düzenleyeceği etkinliklerle dolu dolu bir programı hazırladı. Birbirinden renkli eğlencelerin yer alacağı bayram etkinliklerinde hem küçükler hem de büyükler eğlenecek.

 

Avrupa’nın en büyük otoyol tesisi olan Highway Outlet AVM bu bayramda da renkli etkinlikler ile dopdolu. Animasyon şovları, resim sergileri, canlı müzik ve birbirinden güzel etkinliklerin yer alacağı bayram programında vatandaşlar hem alışveriş yapacak hem de eğlenecek.Çocuk Kulübü, Animasyon Şovları, Cumhuriyet Sergisi, Bayram Eğlencesi (Canlı müzik), Ebru Atölyesi, Balon Atölyesi vb. bir çok etkinlik yer alacak.Ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı programı da dolu dolu geçecek. Cumhuriyet Bayramında Çocuk Kulübü, Cumhuriyet Sergisi, Özel Melih Koleji tarafından minik öğrencilerin hazırlayacağı ‘Çocuk Gözyle Cumhuriyet Sergisi’ Özel Melih Koleji’nin Sahne Etkinlikleri, Çok Sesli koro ve Bando Gösterisi yer alacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER