banner120

Bayramlar dayanışma ve yardımlaşma günleridir

Bolu Valisi İbrahim Özçimen Kurban bayramı nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. Özçimen açıklamasında şu ifadelere yer verdi;”Hizmetlerinde bulunmaktan çok büyük onur duyduğum değerli...

Bayramlar dayanışma ve yardımlaşma günleridir

Bolu Valisi İbrahim Özçimen Kurban bayramı nedeniyle bir basın açıklaması yaptı. Özçimen açıklamasında şu ifadelere yer verdi;”Hizmetlerinde bulunmaktan çok büyük onur duyduğum değerli Bolu’lu vatandaşlarım ,Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyorum. Bu Bayram'ın ülkemiz için, bütün İslam âlemi ve bütün insanlık için hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar, barış, dayanışma, yardımlaşma ve paylaşma günleridir. İnsanlar arasındaki sevgi, saygı ve kardeşliğin pekişmesine, birlik ve beraberliğin güçlenmesine vesile olan bayramların, sosyal ve kültürel hayatımızda vazgeçilmez bir yeri vardır. Dolayısıyla bayramlar toplumumuzu bir arada tutan en önemli yapı taşlarından biridir.Paylaşmanın, ikramın, hatırlamanın eşsiz tadıyla birlikte; birbirimize daha çok sarılarak acılarımızı azaltacağız ve mutluluklarımızı çoğaltacağız.
Bu bayram vesilesiyle, ülkemizin huzur ve güvenliği, vatanın bölünmez bütünlüğü uğrunda verdiğimiz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, ailelerine sabır ve metanet diliyor, geride bıraktıklarına sahip çıkmanın ve onları her vesileyle ziyaret etmenin bizlere düşen öncelikli bir görev olduğunu hatırlatmak istiyorum.Toplumsal barış ve huzurun, birlik ve beraberliğimizin sağlanmasında önemli bir fırsat olarak gördüğümüz bayramların milletçe en iyi şekilde değerlendirilmesi düşüncesiyle; tüm Bolu’lu hemşerilerimizin Kurban Bayramını kutlar, sağlık, huzur, mutluluk ve güven içerisinde bir bayram geçirmenizi diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124