Baysal ailesine onur yemeği

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen İzzet Baysal Şükran Günleri etkinlikleri dolayısıyla Bolu Belediyesi tarafından “Baysal ailesi” ve mütevelli heyeti onuruna bir yemek düzenlendi. Haber:

Baysal ailesine onur yemeği

Haber: Semih BAYKAL

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın ev sahipliği ile Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde gerçekleşen yemeğe Bolu Valisi Aydın Baruş, İzzet Baysal Vakfı Başkanı Ahmet Baysal, vakıf mütevelli heyeti üyeleri ve aralarında AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay ile Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ’ın da yer aldığı bazı davetliler katıldı. Seçkin katılımcıların yer aldığı yemekte her ayrıntı incelikle düşünülürken, yemek sonrası konuklara Ahmet Baysal ve Şerafettin Erbayram’ın hayatlarının yazıldığı kitaplar ile Bolu Türküleri CD’leri hediye edildi.

“BAYSAL AİLESİ VE İZZET BAYSAL VAKFI MÜTEVELLİ HEYETİ BOLU İÇİN ÇOK DEĞERLİ İNSANLAR”

Anlamlı gecede Bolu Belediyesi kusursuz ev sahipliği ile konuklarından tam not alırken, yemek organizasyonunu bizzat kendisi üstlenen başkan yardımcısı Emine Davarcıoğlu, “Baysal ailesi ve İzzet Baysal Vakfı Mütevelli Heyeti Bolu için çok değerli insanlar. Masal gibi bir yemek organize etmek istedik. Mehmet Yücetürk Sanat Merkezini Kültür Sosyal İşler Müdürlüğümüzle birlikte dekorlayarak farklı bir görünüm kazandırdık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2016, 16:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128