Bebeğiniz için tüm ürünler burada

İlimizde inşaat sektöründe faaliyet gösteren Alemdar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar’ın sahibi olduğu Dastini Bebe düzenlenen törenle resmen açıldı.

Bebeğiniz için tüm ürünler burada
 

Haber: BMA

İnşaat sektöründe Alemdar İnşaat olarak başarılı çalışmaları ile adından söz ettiren Abdullah Alemdar, yaptığı yeni yatırım ile yine farkını ortaya koydu. Abdullah Alemdar, Türkiye’nin bebe market sektöründe öncü işletmelerinden olan Dastini Bebe Market’in Bolu şubesini ilimize kazandırdı. Highway Outlet AVM’de düzenlenen Dastini Bebe Market açılış törenine, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Highway Outlet Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Dr. M. Arif Tuncer, Sem-Mak  A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Emin Semercioğlu, MHP’li yöneticiler, siyasiler, işadamları, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yapılan dua sonrası kesilen kurdela ile açılan Dastini, vatandaşların büyük bir ilgisiyle adeta dolup taştı.

Açılış ile alakalı kısa bir açıklama yapan Alemdar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alemdar, “Bilindiği üzere ilimizde inşaat sektöründe birçok yatırımımız ve çalışmamız oldu. biz bu yatırımlarımız dışında Bolulu vatandaşlarımıza farklı hizmetler kazandırmak için de girişimlere başladık. Girmiş olduğumuz bu yeni sektörde de ilimize layıkıyla hizmet vereceğiz. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayarak açılışımıza katılan, çiçek yollayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2018, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124