Becikoğlu, “Palazoğlu’yla Gurur Duydum”

Bu sene İstanbul Sinan Erdem Spor salonunda gerçekleşen Şeb-i Arus törenine katılan Bolu’nun ünlü işadamı ve aynı zamanda Boluspor eski Başkanlarından Yılmaz BECİKOĞLU yaptığı açıklamada "Palazoğlu'yla Bir Bolulu olarak gurur duydum" dedi.

 Becikoğlu, “Palazoğlu’yla Gurur Duydum”

Bu sene İstanbul Sinan Erdem Spor salonunda gerçekleşen Şeb-i Arus törenine katılan Bolu’nun ünlü işadamı ve aynı zamanda Boluspor eski Başkanlarından Yılmaz BECİKOĞLU yaptığı açıklamada ‘’ Cumhurbaşkanımızın katılımıyla yapılan muhteşem tören Bolumuzun yükselen değeri Muhittin PALAZOĞLU’nun çok başarılı organizasyonu ile gerçekleşti. Kendi hem dedesi rahmetli Sürmeli Muhitin Beyi hem de babası merhum Yekta Beyi başarıları ile onura etmiş bir kişidir. Yaptığı başarılı işlerle sadece Bolu’nun değil Türkiye’nin bir değeri olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Kendisini göstermiş olduğu bu üstün başarılardan dolayı tebrik ederim.  Bir Bolulu olarak kendisi ile gurur duydum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2014, 20:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
yare14
yare14 - 6 yıl Önce

bolunun büyük değeri.bolu için yaptiklarin, kaç kişiye ekmek kapisi açtiğin, merhametin, kapina geleni boşçevirmediğin yazmakla bitmeyen özelliklerin. büyüksün yilmaz becikoğlu!...

SIRADAKİ HABER