banner120

BECİKOĞLU’NDAN ALAADDİN YILMAZ HAKKINDA ŞOK AÇIKLAMALAR!!!

Bolu vergi rekortmeni, Boluspor başkanlarından işadamı Yılmaz Becikoğlu Abant TV’de Abant TV sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Altun’ la birlikte katıldığı programda Alaaddin Yılmaz hakkında sert eleştirilerde bulundu.

 BECİKOĞLU’NDAN ALAADDİN YILMAZ HAKKINDA ŞOK AÇIKLAMALAR!!!

Geçtiğimiz Pazar akşamı Abant TV sahibi Mehmet Altun İşadamı Yılmaz Becikoğlu ile uzun bir söyleşi gerçekleştirdi.

Söyleşide Yılmaz Becikoğlu Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ile ilgili konu açıldığında Yılmaz’ a verdi veriştirdi.  Yılmaz’ın her konuda kendi şahsi ihtirasları ile hareket ettiğini canının istediğine ruhsat, inşaat izni verdiğini canının istemediğini ise oyaladığını ileri sürerek “Ekmeğimizle oynuyor” dedi.

İşte Yılmaz Becikoğlu’nun oldukça fazla reyting alan televizyon programındaki iddiaları ve Alaaddin Yılmaz hakkındaki eleştirileri;

ŞİRKET GENEL MÜDÜRÜNE BENİ ŞİKAYET ETTİ

“ Alaaddin Yılmaz beni Çimento Fabrikası Genel Müdürüne şikâyet etmiş, benim Genel Müdür Yardımcısı ile ortak iş yaptığımı söylemiş. Bana iftira atmış, yazık… Genel Müdür Yardımcısının da günahını almış. Telefonda Genel Müdürü ile konuşurken Necip Çarıkçı’da varmış. Ne kadar ayıp…

5 YILDIR İNŞAAT İZNİ VERMİYOR

Biliyorsunuz bizim Telekom’un sattığı Gölköy sapağında arsamız var biz oraya 2 bin 500 kişilik öğrenci yurdu yapmak istiyoruz. Bolu’da öğrencilerin barınma sorunları var. 2010 yılından bu yana bizi oyalıyor. İşte belgeleri ‘belgeleri gösteriyor.’ Gelen yazıda “Belediye Meclis kararı ile 18. Madde uygulanması gerekir” diyorlar. Tamam dedik. Bir türlü uygulamıyor.

2011 yılında imar durumunu bana veriyorlar. Uygula kardeşim, ne uygulayacaksan. Buranın alınışında da Bizans oyunları yaptılar. Zaten sorun burayı benim almamdan kaynaklanıyor. Onlar Telekom arsasını Boluspor’u ileri sürerek kendileri almak istediler. Boluspor’u benden çok seven, sahip çıkan olamaz. Ama Telekom işinde başka Bizans oyunları verdi, Bu oyunları ben bozduğum için benden öç alıyorlar. Bunlar Necip, Erdal, Alaaddin aynı çöpe yaparlar (Burada Çarıkçı Erdal Gören ve A.Yılmaz’dan bahsediyor)

Ben diyorum ki, imarımı ver kardeşim, Bunlar istediğine verir, istemediğine imar vermezler. Bolu’nun garip insanları ne yapsın? Yeşil alana yol yapıyorlar, kimsenin gıkı çıkmıyor.

BOLUNUN SINIRLARI GENİŞLEDİ

Bolu göç aldı, A.Yılmaz sınırları genişletti, dolayısı ile nüfus 105 binden 150 bine çıktı. Yapacak tabii, Ama sadece alt yapı yaptı, yatırımların parasını Recep Tayyip Erdoğan verdi, o ne yaptı ki, Başbakan olmasa ne yapabilirdi?

PARTİYİ BİLE KARIŞTIRDI

Bolu’da AKP’nin milletvekili sayısı 2 ye düştü ise sebebi Alaaddin’dir. Partiyi karıştırdı. 30 Mart’ta da seçimi kazandı ise Erdoğan’ın sayesindedir ‘Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kast ediyor’ Ne yaptı kardeşim? Alt yapı, alt yapı… Ama nasıl? Her yer delik, deşik. Sümer Mahallesinde yollar tangır tungur. Asfaltlar bozuk. Bazı şeyleri yaptı ise, cebinden mi yaptı, tabii yapacak.

İŞİNE GELENE GAZ RUHSATI VERİYOR

Benim Çaydurt’ta akaryakıt istasyonum var, istasyonun akaryakıt satma vs. ruhsatları var ama Alaaddin LPG satış ruhsatı vermiyor, Neden? Hatta benim bu işim önüne gelince, “Bu adam buraya nasıl ruhsat aldı?” demiş. İşine geldiğine gaz ruhsatı veriyor, Bakın şehir içine, Karacasu yoluna, İşine gelmediğine vermiyor. Ekmeğimizle oynuyor. Telekom arsası ile ilgili benim ortaklarıma “Becikoğlu orada olduğu sürece ruhsat vermem” demiş. Benim parti ile bir sorunum yok, Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, İl Başkanı, Mehmet Güner, teşkilat hiç biri ile bir sorunum yok…

Burada Mehmet Altun “Peki sizin Alaaddin Yılmaz ile alıp veremediğiniz ne?” diye bir soru yöneltiyor.

Not: Bu röportajla ilgili şok açıklamalara kaldığımız yerden yarın devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2014, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124