Belediye her gün 2 bin kişiyi iftar sofrasında ağırlayacak

Bolu Belediyesi tarafından Ramazan ayı süresince her gün 2 bin kişilik iftar yemeği verilecek.

Belediye her gün 2 bin kişiyi iftar sofrasında ağırlayacak

HABER: Ceylan BEYKOZ

Bolu Belediyesinde yapılan yazılı açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından ramazan ayı boyunca 2 bin kişiye yardım paketi dağıtılacağı bunun yanı sıra belediyenin aşevinde de her gün 2 bin kişilik iftar yemeği verileceği bildirildi.

Aş evinde verilecek yemekleri her gün bir hayırseverin finanse edileceği de ifade edilerek, Ramazan ayı boyunca toplam 29 hayırseverin iftar yemeği vermesine aracılık edileceği kaydedildi.

- Mahalle İftarları

Diğer taraftan mahalle muhtarları, mahalle halkı ve hayırseverlerin katkılarıyla 12 mahallede toplu iftar yemekleri düzenleneceği belirtildi. Mahalle iftarları programına tüm ilde bulunan tüm protokol üyelerinin katılım sağlayacağı da kaydedildi.

- Ramazan etkinlikleri

Ayrıca Bolu Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca Kent Meydanında bulunan etkinlik sahnesinde "Ramazan Etkinlikleri"nin düzenleneceğine dikkat çekilerek, 6 Haziran – 3 Temmuz tarihleri arasında her gün farklı bir etkinliğin yer alacağı programlarda Belediye Sanat Merkezi Kurslarında eğitim gören kursiyerlerin konserlerinin, ünlü sanatçıların yer alacağı ilahi konserlerinin ve orta oyunlarının olacağı bildirildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2016, 16:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa  KARTAL
İsa KARTAL - 4 yıl Önce

ramazandan sonra 11ay bu 2000 kişiyi kim doyuracak müslümanlık bitecek mi

SIRADAKİ HABER