Belediye Toplu taşıma araçlarını ve ticari taksileri denetlemeye aldı

Vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi noktasında Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri toplu taşıma araçlarını ve ticari taksileri denetliyor.

Belediye Toplu taşıma araçlarını ve ticari taksileri denetlemeye aldı

Bolu Merkez’de hizmet veren toplu taşıma araçları ve ticari taksilere Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri tarafından gerçekleştirilen denetimler sıklaştırıldı. Araçların zamanında ve düzenli bir şekilde seyir yapması için denetimleri sıklaştıran ekipler, kurallara uymayanlarla ilgili de cezai işlem başlatıyor. Araçların güzergahlarında bulunan muhtelif yerlerde toplu taşıma araçlarını durdurarak denetleyen ekipler, fazla yolcu alan, belirlenen sürede hareket etmeyen, temiz olmayan ve kılık kıyafeti uygun olmayan araçlarla ilgili işlemler yapmaktadır.

Ayrıca sadece toplu taşıma araçlarında değil şehir içerisinde hizmet veren ticari taksilerden de vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmeleri için ticari taksileri de denetleyen müdürlük ekipleri, kurallara uygun olmayanlarla ilgili işlem başlatıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Bolu Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürü Ömer Faruk Özkoç; “Şehir içi ulaşımda vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi ve sıkıntı yaşamaması adına müdürlük olarak hem vatandaşlarımızdan gelen şikâyetleri seri bir şekilde değerlendiriyoruz hem de sık sık denetimler gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz, toplu taşıma araçlarında yaşadıkları her türlü sıkıntıyı 444 2658 numaralı ücretsiz hattımızı arayarak bize bildirmeleri” diye konuştu. HABER MERKEZİ

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2016, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSMAİL
İSMAİL - 5 yıl Önce

ti̇cari̇ taksi̇lerde si̇gortasiz i̇şçi̇ çalişmakta ve hizli bi̇r şeki̇lde yolcu tuşama yapilmaktadir..önce si̇gortadan deneti̇m yapilmasi gereki̇yor.

SIRADAKİ HABER

banner128