Belediye’den 230 metrelik dev pankart

Bolu Belediyesi D-100 karayolu Abant kavşağında yıllar önce kapanan bir alıveriş merkezi önüne ‘Aziz milletimize ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’a minnettarız. Sağolun ve hep varolun’ yazılı toplam 230 metre uzunluğunda dev pankart astı.

Belediye’den 230 metrelik dev pankart

Haber: SEMİH BAYKAL

15 Temmuz Cuma gecesi FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilen darbe girişimine karşı vatanına, demokrasisine sahip çıkmak için sokaklara çıkan ve gözünü kırmadan canını veren Türk milleti için ve FETÖ / PDY’nin gerçekleştirdiği darbe girişimine karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk andan itibaren gösterdiği dik duruşa Bolu Belediyesi D-100 karayolu Abant kavşağında yıllar önce kapanan bir alıveriş merkezi önüne astırdığı ‘Aziz milletimize ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’a minnettarız. Sağolun ve hep varolun’ yazılı toplam 230 metre uzunluğunda dev pankart ile teşekkür etti. 230 metrelik dev pankart D-100 karayolu Abant kavşağından geçen araç sürücüleri tarafından büyük takdir topladı. 

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2016, 15:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖZDEMOKRAT..!
ÖZDEMOKRAT..! - 4 yıl Önce

böyle pankartla, yaziyla, dövi̇zle, nöbetle, reklam ve gösteri̇şle " demokrat " olunmaz.! önce beyninizde oluşsun ve kalbinizden inanç gelsin....

SIRADAKİ HABER

banner128