Belediyeden gece operasyonu

Bolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne ait bir kepçe gece operasyonu yaparak Atatürk Bulvarı üzerindeki yaklaşık 15 çam ağacını köklerinden sökerek parçalayıp adeta katliam yaptı. Bölgede oturan vatandaşlar bu olaya duyarlılık göstererek tepkide bulundular.

 Belediyeden gece operasyonu

Haber: Kasım ŞAHİN

Bolu Belediyesi bir taraftan şehri yeşillendirmek için çalışmalar yürütürken diğer yandan da ağaç katliamı yapmaktan da geri kalmıyor. Atatürk Bulvarı üzerinde yapımına başlanılan alt yapı çalışmalarını bahane gösteren Park ve Bahçeler Müdürlüğüne ait bir kepçe halkın tepkisini çekmemek için önceki gece resmen çam ağacı katliamı yaptı.

Atatürk Bulvarı üzerinde oturan vatandaşların tepkisini çekmemek için gece yapılan operasyonla yaklaşık 15 çam ağacı köklerinden sökülüp paramparça edilip yine belediyeye ait bir kamyona yüklenip bölgeden uzaklaştırıldı. Bu durumu gören çevre sakinleri görevlilere tepki göstermelerine rağmen katliamdan vazgeçilmedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2014, 17:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
timur eraslan
timur eraslan - 6 yıl Önce

şehir planlamacılığı konusunda bolu çok gerilerde kaldı.şehrimize bir çok isim takılıyor hak ediyor muyuz acaba marka şehir,turizm şehri vb.şimdi başlayalım anlatmaya.asfalt yapılmayan yollar,sanayi sitesi,hurdacılar,yan sanayiler,depolar,yem fabrikaları,hayvan barınağı daha sayamadığım bir çok ünite şehir merkezinde ve biz güzel bolu diyoruz bu mu güzel bolu?

SIRADAKİ HABER