banner120

BEMBEYAZ ABANT ÜZERİNDE RENGA RENK YAMAÇ PARAŞÜTÇÜLERİ

Tabiatın Kalbi Bolu sloganı çerçevesinde bölgemizin Doğa Turizmi, Spor ve Havacılık Turizmi açısından önemine vurgu yapmak amacıyla Bölgemizde ilk kez gerçekleştirilen “Abant Kış Uçuşları Şenliği” Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneğimizin organizasyonu ile Abant semalarında renk cümbüşüne sahne oldu.

BEMBEYAZ ABANT ÜZERİNDE RENGA RENK YAMAÇ PARAŞÜTÇÜLERİ
HABER MERKEZİ

Kar kızağı, ATV, Snow Board, hedik yürüyüşü ve değişik aktiviteler ile gün boyu devam eden, 2’sı bayan 11 lisanslı yamaç paraşütü pilotunun katıldığı etkinlikte çok sayıda izleyicinin de yer aldığı uçuş şenliği Abant üzerinde renk cümbüşüne sahne oldu ve güzel hatıralar ile tamamlandı.

Yamaner Kuyumculuk, Abant Aden Otel ve Mudurnu Hacı Abdullahlar Konağının sponsor olduğu etkinlik Abant’a gelen tatilciler tarafından da ilgi ile izlendi.

Bolu Sportif Havacılık ve Doğa Sporları Derneği Başkanı İsmail Uçar yaptığı açıklamada,  “Kuruluşundan beri, Bolumuza Doğa Turizmi, Spor ve Havacılık Turizmi açısından değer katmaya çalışan dernek faaliyetlerini artırarak, bundan sonra da bölgede ses getirecek projelere hazırlanıyor. Etkinliklere hazırlık ve şenlik süresi boyunca birlikte çalıştığımız yönetim kurulu ve dernek üyelerimize, hazırlık çalışmalarımıza destek olan Yamaner Kuyumculuk Fatih Yamaner’e, etkinlik sponsorları Abant Aden Otel Sezai Koçyiğit ve Mudurnu Hacı Abdullahlar Konağı Osman Karaca'ya, her türlü kurumsal destek sağlayan Sayın Valimiz Ahmet ZAHTEROĞULLARI ve İl Özel İdaresine, Doğa Koruma ve Milli Parklar Müdürlüğüne, tüm faaliyetlerimizde destekleri ile sürekli yanımızda olan etkinlik genel koordinatör hocamız Orhan ÖZGÜLBAŞ’a, etkinliğimize ekibi ile katılan Turkuaz Havacılık Savaş Yıkılmaz'a, her Pilot arkadaşıma ayrı ayrı ve etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan izleyici dostlarıma teşekkür ediyorum. Bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere diyor herkese şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124