Beraat edince ağlamaya başladı

İlimizde; “Kamu görevlileri ile ilişkisi olduğundan bahisle bir işin gördürüleceği vaadiyle dolandırıcılık” suçundan Ağır Ceza Mahkemesi tarafından yargılanan bir çocuk annesi Arzu Keçeci, beraat edince, gözyaşlarına hakim olamadı.

Beraat edince ağlamaya başladı

Haber: Kasım ŞAHİN

Dolandırıcılık suçundan Bolu Ağır Ceza Mahkemesinde yargılanan 45 yaşındaki Arzu Keçeci, kendisi gibi tutuksuz yargılanan ve duruşmalara katılmayan sanık Soner M. tarafından kandırıldığını dile getirdi. Keçeci, son kez yaptığı savunmasında; “Soner M. ile hastanede tanıştım. Onun annesi benim ise hastanede tedavi görüyordu. Herkese kendini iyilik meleği olarak gösteriyordu. Sürekli benim yanıma gelip hasta babama yardımcı oluyordu. Altını bile alıyordu. Bende samimiyetine güvendim. Keşke güvenmeseydim. O insan kılığına girmiş bir şeytanmış. Babam hastaneden taburcu olmadan bir hafta önce bu şahıs yanıma gelip, “Bana bir hesap numarası lazım, yardımcı olur musun. Bir alacağım var ve borçlu para yatıracak’ dedi bende o anda ona inandım ve babamın PTT hesabı vardı, ona verdim. Hatta iki kez biri bin TL, ikincisi Bin 050 TL olarak hesaba para yatırıldı. Bende parasını ona geri verdim” dedi.

Keçeci, daha sonra kendisi gibi aynı suçtan yargılanan ve duruşmalara katılmayan Soner M.’nin, bir çok kişi dolandırdığını belirterek; “Bu insan kılığına girmiş şeytan kişi, bu yaştan sonra beni sanık yaptı. Çok utanıyorum. Kesinlikle suç işlemedim. Benim yerime onun bu sanık kürsüsünde olması gerekirdi. Mahkemenizden beraatimi istiyorum” diyerek savunmasını tamamladı. Mahkeme heyeti tutuksuz yargılanan Arzu Keçeci’nin beraatinekrar verdi. Bu kararı duyan genç kadın sevinçten gözyaşlarını tutamadı.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2017, 13:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128