BESOB’dan Düzce Valisi Ali FİDAN’a ziyaret

Birlik Başkanı Tahir GAYRET, Birlik Başkan Vekili Selahattin AYEN, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi Burhan ERÖZ, Birlik Denetleme Kurulu Üyesi Abdullah Güler, Birlik Genel Sekreteri Selhan ŞİMŞEK, Birlik Eğitim Müdürü Selami KAYA, Gerede Esnaf ve Sanatkârlar Odası Yönetim Kurulu Üyeleri; Mart ayında Düzce Valisi olarak göreve başlayan hemşehrimiz Ali FİDAN’ı makamında ziyaret ettiler.

BESOB’dan Düzce Valisi Ali FİDAN’a ziyaret
Birlik Başkanı Tahir GAYRET, ziyarette bulunan arkadaşlarını Vali Ali FİDAN’a tanıtarak Düzce Valisi olarak göreve başlamasını tebrik ederek başarılar diledi. BESOB Başkanı GAYRET, Değerli hemşehrimiz sayın Ali FİDAN’ın Düzce Valisi olarak göreve atanması bizi son derece mutlu etmiş ve gururlandırmıştır dedi.

Düzce Valisi Ali FİDAN, Birlik Başkanı Tahir GAYRET ve  arkadaşlarını bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek teşekkür etti.

Ziyaret karşılıklı sohbet havasında geçti. Bolu ve Düzce illerinin bölgede oynadığı aktif rolü üzerinde fikir alışverişi yapılarak kardeş iki ilimizin ekonomik ve sosyal olarak daha iyi seviyelere gelebilmesi hususunda yapılması gerekenler için plan ve programlarını dile getirdiler.

Birlik Başkanı Tahir GAYRET, Vali Ali FİDAN’a tekrar başarılar dilerken kendisine ve arkadaşlarına gösterdiği sıcak ilgiden dolayı teşekkür ederek Bolu Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğinin Şilti’ni takdim etti.

Düzce Valisi Ali FİDAN, tekrar Tahir GAYRET ve arkadaşlarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Valilikte hatıra resimlerinin çekilmesiyle ziyaret sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 20:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem İMAMOĞLU
Muharrem İMAMOĞLU - 5 yıl Önce

düzce valisi ali fidan beyi ziyaret eden birlik başkanı ve üyelerini tebrik ederim.işte hemşehri böyle olmalıdır.valimizi ve ziyeretçi misafirlerini tebrik ederim.selam ve sevgilerimle. yeniçağalı erz il müftü yard.

SIRADAKİ HABER

banner128