BEYDİLİ; HİÇ BİR TERÖR SALDIRISI BİZİ KORKUTAMAZ

İstanbul’da çevik kuvvet polislerini hedef alan iki ayrı bombalı saldırıda haince şehit edilen güvenlik güçlerimiz ve vatandaşlar için rahmet dileyen Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, “bu hassas dönemde her türlü tahrik edici eyleme karşı sağduyulu olmalıyız” dedi.

BEYDİLİ; HİÇ BİR TERÖR SALDIRISI BİZİ KORKUTAMAZ

Beydili açıklamasında, “İstanbul'da ülkemizin istikrarını, birlik ve beraberliğini bozmayı hedef alan ve şer odakları tarafından düzenlenen menfur saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

“YAPMAMIZ GEREKEN KARDEŞLİĞİMİZİ PEKİŞTİRMEKTİR”

Türk Milletinin sağduyulu ve itidallı olması gerektiği konusunda uyarılarda bulunan Beydili, “Ülkemizde huzur ve barış ortamını bozmak isteyenlere halkımız, sağduyusuyla en güzel cevabı verecektir. Bu alçak saldırının faillerinin en kısa sürede devletimiz tarafından bulunacağından kimsenin şüphesi olmasın. Milletimiz, birlik ve beraberlik içinde geçmişte olduğu gibi şimdi de terörün üstesinden gelecek azim ve kararlığa sahiptir. Şunu herkes bilmelidir ki hiçbir terör saldırısı bizi korkutamaz, kardeşliğimizi bozmaya çalışanlar er veya geç adalete hesap vereceklerdir. Masum insanların katledilmesinin açıklanabilir hiçbir haklı sebebi yoktur. İnsanları korkutarak, katlederek terör hiçbir sonuç alamayacaktır. Bizim yapmamız gereken Laz’ı, Çerkez’i, Kürt’ü ve Türk’ü ile birlikteliğimizi korumak, kardeşliğimizi pekiştirmektir” ifadelerine yer verdi.

Birleşik Medya Ajans (BMA)

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2016, 11:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa hpr
Mustafa hpr - 4 yıl Önce

senin gibi "akkurt" ile savaşa gidilmez celal beydilli...

SIRADAKİ HABER

banner128