BEYDİLİ; “TELEFERİK HATTI SON AŞAMAYA GELDİ”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın en çok önem verdiği yatırımlar arasında önemli yer kaplayan Karacasu’dan başlayacak olan teleferik hattına Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili de sahip çıkarak, en kısa sürede hattın hizmete gireceğini söyledi.

 BEYDİLİ; “TELEFERİK HATTI SON AŞAMAYA GELDİ”

Haber: Kasım ŞAHİN

MHP’den AK Parti’ye geçen Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydili, artık işlerin daha kolay yapıldığını söyleyerek, “Seçim döneminde vaat ettiğimiz sürelerin daha altına inmek için elimizden geleni yapıyoruz. İş yapma konusunda eskiye göre çok daha rahat ve hızlıyız. Başta milletvekillerimizin, İl Başkanımız Nurettin Doğanay, Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’ın ve AK Parti teşkilatının büyük destekleri var. Bir telefon kadar yakın olduklarını her zaman belirtiyorlar. Başkanımız Alaaddin Yılmaz, ne önümüzde ne arkamızda, her zaman yanımızdan olduğunu söyleyerek bizim önümüzü açtı. Biz de belediye ve belde halkı olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak için 24 saat görevimizin başındayız” dedi.

Celal Beydili, “Karacasu beldemize yatırım yapmak için kim gelirse gelsin önünü açacağız. Amacımız Karacasu beldemizi termal belde haline getirmek. Belediye personeli, belde halkı ve siyasilerimizle beraber masaya yatıracağız. Bu konuda bazı görüşmelerimiz devam ediyor” ifadelerini kullandı.

 

“TELEFERİK HATTINDA SON AŞAMAYA GELİNDİ”

 

Beydili son olarak, “Karacasu beldesine kurulacak olan teleferik hattında son aşamaya gelindi. Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Beldemizin gelişimi açısından bir seviye daha atlanıyor. Emeği geçen herkese bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2016, 17:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
birisi
birisi - 4 yıl Önce

akp ye geçtiğine göre o bıyıklar artık sana yakışmaz bıyıklarını akp modeline göre güncelle )))

Asil kurt
Asil kurt - 4 yıl Önce

şu bıyıkları biran önce kes sana hiç yakışmıyor sn. beydilli

SIRADAKİ HABER

banner128