Beykoz otobüsçülerin şikayetlerini dile getirdi

Bolu Belediyesi Ocak ayı ikinci birleşimi Meclis toplantısında CHP Belediye Meclis Üyesi Erhan Beykoz otobüsçülerin sorunlarını dile getirmek için meclise sözlü soru önergesi verdi.

 Beykoz otobüsçülerin şikayetlerini dile getirdi

Haber: Semih BAYKAL

Belediye Meclis toplantısın da gündem konularından sonra söz alarak konuşan CHP Belediye Meclis Üyesi Erhan Beykoz otobüsçülerin yeni sistemle beraber yaşadığı sorunları dile getirdi. Beykoz; " Bu yeni getirilen sistemle beraber vatandaşlarımızın menfaatleri için Sultan Köyüne, Karacaağaç'a giden otobüs sahiplerinin ciddi rahatsızlıkları var. Otobüs sahipleri diyor ki; günlük 300 liralık mazot yaktıklarını, bunun yanında 200 lira para kazandıklarını arada 100 lira kayıp yaşadıkları bunun çok abartıldığı konusunda ciddi şikayetleri var. Bu konunun acilen çözülmesi lazım" dedi.

Beykoz'un sözlü soru önergesi üzerine cevap veren Başkan Yılmaz; "Sistem bir otursun son duruma bir bakalım. Abartmayız çünkü yeni mahalle olan yerlerde sabah öğle akşam, eğer sıkıntı varsa sabah akşam olarak şunda ayarlarız. Arkadaşlar yeni bir sisteme giriyoruz, hatalarımız, eksiklerimiz mutlaka olacaktır. Tabi hava şartlarında bozuk olması bu durumu etkiledi. Aynı anda bir sürü şey bir birinin üstüne geldi. Bizim bir çok zaafımız ortaya çıktı. İnşallah önümüzdeki dönem içerisinde herkes eksikleri tespit etsin. Tespit ettikleri eksiklikleri Belediye'ye bildirsin ki o havuzda toplansın bunların çözümü kolaydır. Ama en azından herkes her şeye baksın. Biz yanlış bir şey yapmak istemiyoruz. Bizim arzumuz vatandaşlarımız en kısa zamanda en iyi şartlarda ulaşsın. Ama bunu ne kadar iyi yapsak yapalım bazı konularda göz ardı edebiliyor ve yanlış yapabiliyorsunuz" diye cevap verdi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2015, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!! - 6 yıl Önce

otobüsler dar ve küçük belli saatlerde büyük otobüs lazım,bazi güzergahlarda

durmuş taşkıran
durmuş taşkıran - 6 yıl Önce

otobüs sahipleri kimseye dert yanmasınlar bu sistemi kendileri istediler

ismet akkaya
ismet akkaya - 6 yıl Önce

acaba beizlermi istedik yoksa birtakim zorlamalala mecbur mu birakildik sizler memnun olmaya bilirsiniz biz isek hemen eski sisteme donmeye haziriz

SIRADAKİ HABER

banner128