Beypiliç 10 Bin Kişiyi Piknikte Buluşturdu

Türkiye’nin önde gelen beyaz et üretici firması Beypiliç AŞ., At Yaylası’nda düzenlenen piknikte 10 bin kişiye ziyafet verirken, Sanatçı Oğuz Yılmaz konseri piknikçileri doyasıya eğlendirdi.

 Beypiliç 10 Bin Kişiyi Piknikte Buluşturdu

Türkiye'nin önde gelen beyaz et üretici firması Beypiliç AŞ., At Yaylası'nda düzenlenen piknikte 10 bin kişiye ziyafet verirken, Sanatçı Oğuz Yılmaz konseri piknikçileri doyasıya eğlendirdi.

 

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen sünnet şöleni düzenleyen Beypiliç, bu yıl da çalışan personelin ailelerine piknik verdi. 10 bin kişinin katıldığı pikniğe Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları da ailesiyle birlikte iştirak etti. Sabahın erken saatlerinde At Yaylası'na gelen Beypiliç çalışanları ve aileleri, Nohutlu pilav, et ve içeceklerden oluşan menüden tattı. Organizasyon şirketi tarafından geniş alana kurulan çadırlar altında aileler piknik yaptı. Beypiliç AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Sait Koca, Beypiliç AŞ Genel Müdürleri Hamdi Tanrıkulu ve Teoman İnal, Reklam ve Bilişim Müdürü Özgen Koca, misafirlerle yakından ilgilendi.

 

Çocuklar için oyun balonlarının kurulduğu alanda küçük yarışmalar düzenlendi. Pikniğe katılan ailelere ücretsiz dondurma ve pamuk şeker dağıtımı da yapıldı. Bu yıl ki organizasyonda Sanatçı Oğuz Yılmaz sahne aldı. "Gelmezsen gelme" şarkısıyla sahneye giriş yapan Yılmaz, birbirinden güzel oyun havalarıyla binlerce kişiyi coşturdu.

 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 10:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
luku
luku - 6 yıl Önce

haber hatalarla dolu şirketin adı beypiliç a.ş. değil beypi a.ş. dr sait koca yönetim kurulu başkanı değil genel müdür hamdi tanrıkulu ve teoman inal genel müdür değil genel müdür yardımcılarıdır zaten bir şirkette bir tane genel müdür olur sizin at yaylasına gidip haber yapmadığınızda belli oluyor ihlas haber ajansı ne yazdıysa aynısını hiç kontrol etmeden yazmışsınız

at yaylalı ...
at yaylalı ... - 6 yıl Önce

beypiliç her sene aynı şeyi yapıyor at yaylasında piknik yaıyor ve sonrasında pisliklerini orada bırakıp gidiyor yeter artık at yaylası beypiliçin pisliğini çekmek zorunda değil büyük suyu kirletip bıraktılar sıra yaylamızamı geldi yapıyorsanız adam gibi yapın pisliklerinizi bırakmayın terbiyesizlik yapmayın !!!

SIRADAKİ HABER