Beypiliç personeli doyasıya eğlendi

Beypiliç'in At Yaylası'nda düzenlediği pikniğe çalışanlar ve aileleri katıldı. Piknikte kurulan alanlarda çeşitli etkinlikler ve konserler düzenlendi. Küçükten büyüğe herkes pikniğin tadını çıkarttı.

Beypiliç personeli doyasıya eğlendi
 Beypiliç'in At Yaylası'nda düzenlediği pikniğe çalışanlar ve aileleri katıldı. Piknikte kurulan alanlarda çeşitli etkinlikler ve konserler düzenlendi. Küçükten büyüğe herkes pikniğin tadını çıkarttı.

Haber; Mustafa Acet

Beyaz Et Sektörü’nün Türkiye’de önde gelen firmalarından Beypiliç A.Ş. At Yaylası’nda düzenlediği piknikte rekor bir katılımcı sayısına ulaştı.At yaylasına toplanan 20.000 kişiye Türkiye’nin sevilen sanatçısı Latif Doğan ve yerel sanatçı Ömer Öztekin’in konserleriyle ve animasyon gösterileriyle unutulmaz bir gün yaşatıldı. Alanda düzenlenen eğlencelerde ailelerin yanı sıra uçurtma şenliği ile de çocuklar hoşça vakit geçirdi. Etkinlikler kapsamında Dondurma, Pamuk Helva, Patlamış mısır dağıtımı ve 5000 personele Çanta, top ve şapka dağıtımı yapıldı.Beyaz et sektöründe faaliyet gösteren Beypiliç'in çalışanları ve aileleri piknikte buluştu. Etkinlikler kapsamında 36 çocuk sünnet ettirildi ve sünnet olan çocuklara birer tane küçük altın hediye edildi. Etkinliklere Bolu Valisi İbrahim Özçimen, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, gibi isimler katıldı.

 

Latif Doğan 3 saat sahnede kaldı

Beypiliç Aş. Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Tanrıkulu tarafından Bolu’ya getirilen Latif Doğan’ın yaklaşık 3 saat sahnede kalması dikkat çekti. Beypiliç personel pikniği ve sünnet şöleninde sahnede konser veren Halk Müziği sanatçısı Latif Doğan, türküleriyle pikniğe katılan personel ve ailelerine muhteşem bir konser verdi. Sanatçı Latif Doğan konser esnasında sahneye çağırdığı Hamdi Tanrıkulu, Genel Müdür Sait Koca’yı sahnede oynatarak türküleriyle Beypiliç personeli ve ailelerini de eşlik ettirdi. 

 

6 ton piliç ızgara ikram edildi

Pikniğe katılanlara 700 kg Nohutlu pilav, 20 bin ayran, mangalda pişirilen 6 ton tavuk Eti ve 20 bin civarında da meşrubat ikram edildi. Çocuklar palyaçolar eşliğinde eğlenirken, Uçurtma yarışmasında gökyüzü rengârenk renklendi. Beypiliç Genel Müdürü Dr. Sait Koca, geleneksel olarak düzenledikleri pikniğe katılımın üst düzeyde olduğunu söyledi. Dr. Koca, "Çalışanlarımız aileleriyle birlikte katıldı. Katılım yaklaşık 20 bin kişiyi buldu. Etkinlik kapsamında çalışanlarımızın 36 çocuğunu sünnet ettirdik." dedi.

 

“Hedefimiz Guinness rekorlar kitabına girmek”

Beypiliç Yönetim Kurulu Üyesi Hamdi Tanrıkulu Çalışanları ile iç içe olmaktan büyük bir mutluluk duyduklarını söyleyerek; Bütün bir yılın yorgunluğunu atmaya çalıştığımız bir gündeyiz. Piknik ve sünnet şölenimize olan katılımı önümüzdeki yıllarda 25 binin üzerine çıkartarak Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi hedefliyoruz” diye konuştu. Tanrıkulu” Bu etkinliğimize Bolu halkını da davet ediyorum. Bugün burada alakart ve açık büfe hizmetlerimiz oldu. Çalışan bütün personelimizin aileleri bu etkinliğe katılarak bizleri memnun ettiler. Beypiliç ailesi olarak çok sevinçliyiz ve çok memnunuz. Ülkemizde pek örneği olmayan böyle bir etkinliği düzenledik ve geleneksel hale getirdik. Bu ekinliğimizin 4. Yılını da kutlamış olduk ve geleneksel hale gelen etkinliğimizde daha çok katılımı sağlayarak rekor kırmak istiyoruz “dedi. 


Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2013, 20:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
samet kaya
samet kaya - 8 yıl Önce

beypiliç yönetim kurulu üyesi hamdi tanrıkulu, ve onun müstasna müdürlerine çalışanlarına ve tüm personeline o sıcak havaya rağmen mangalların başında etleri kızartıp servis eden personelizede çok teşekkür ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124