Beyzade Restaurant “lezzet” sunacak

1987 yılında sektöre Abdullah Lokantasıyla giriş yapan Abdullah Kırlıoğlu Tabaklar Mahallesi Hattat Emin Barın Caddesi Kemeraltı Çarşısı girişindeki yeni iş yerinin açılışını gerçekleştirdi.

Beyzade Restaurant “lezzet” sunacak
 

 Haber; Mustafa Acet

 

 “BEYZADE RESTAURANT” Boluluların damak lezzetine uygun ürünleriyle hizmete başladı. Çorba, Döner, İskender Kebap, Pide ve Lahmacun ürünlerinin sunulacağı iş yeri açılışında misafirlere açılış günü ikramı olarak Ezogelin çorbası ve Et Döner sunuldu.

Açılış törenine Vali Yardımcısı H. Necdet Özeroğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, BSOB Başkanı Tahir Gayret, Ziraat Odası Başkanı İsmail Yamantürk, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yoltaş, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Fırat, İl Dernekler Müdürü Refik Özçelik, CHP Belediye Meclis Üyesi Erhan Beykoz, CHP İl Yönetim kurulu üyeleri, AKP’li Belediye Meclis üyeleri, İş adamları, Esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Vali Yardımcısı H. Necdet Özeroğlu yaptığı konuşmada “Ben ilk defa bir esnafımızın iş yerinin açılışına katılmış bulunuyorum. Emek üretilecek, insanlara sunulacak, Bolunun olmazsa olmazı Aşçılık sektörü bolunun en önemli özelliği. İş yeri sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Açılış öncesi kesilen kurban ve sonrasında okunan duadan sonra kesilen kurdele ile ““BEYZADE RESTAURANT” hizmete başladı.


 

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2013, 11:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124