BGC Yönetimi Vali Özçimen’i Ziyaret Etti

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, iadeyi ziyaretlere başladı. İlk ziyaret Vali İbrahim Özçimen’e yapıldı.   Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i...

BGC Yönetimi Vali Özçimen’i Ziyaret Etti

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri, iadeyi ziyaretlere başladı. İlk ziyaret Vali İbrahim Özçimen’e yapıldı.

 

Bolu Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret etti. Gazetecilerle bol bol sohbet eden Vali Özçimen, hac ibadeti için gittiği kutsal topraklardaki izlenimlerini de gazetecilerle paylaştı.Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Caner Güngör, Vali İbrahim Özçimen’in her zaman gazetecilere yakın bir insan olduğunu söyleyerek, desteklerinden dolayı kendisine teşekkür etti.Vali İbrahim Özçimen’de Bolu Gazeteciler Cemiyeti üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında, “Hepiniz önemli bir görev icra ediyorsunuz. Vatandaşlarımızın haber alma haklarına aracılık ediyorsunuz. Bizde demokratik bir ülkede vatandaşlarımıza hesap vermek zorundayız. Vatandaşın bilgi alma hakkı önündeki engellemeleri kaldırmaya çalışıyoruz. Biz Bolu Valiliği olarak sonuna kadar özgürlük diyoruz. Özgürlüklerinde bir sınırı var. Geçtiğimiz haftalarda İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan bir açıklamayı basın mensupları ile paylaştık. Bu Bolu Valiliğinin açıklaması gibi algılandı. Oysa bakanlık ‘basın açıklaması’ yapmak isteyenler için bir kısıtlama getirdi. Bakanlığın bu açıklamasını sizler aracılığıyla kamuoyuna duyurmuş olduk. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. Vali İbrahim Özçimen gazetecilere kutsal topraklardan getirdiği hurma ve zem zem suyu ikram ederken, ziyaret sonunda hatıra fotoğrafı da çektirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128